הגברת ייצור חלב אם

איך להגביר את ייצור החלב? האם ניתן לייעל את תהליך ייצור החלב באופן טבעי? כולם אומרים שכדי להגביר חלב אם יש לבצע שאיבות מרובות, אך מה קורה כשזה לא עובד? ומה עם נשים שלא רוצות להשתעבד כל היום לשאיבות, מה הן כן יכולות לעשות כדי לייעל את תהליך ייצור החלב?

האם אי פעם יצא לך לשמוע אמא אומרת “אני לא מצליחה להניק”? ומה עם המשפט “אין לי מספיק חלב”?

לאורך השנים נתקלתי בנשים רבות שחוו קושי בהנקה, הן הגיעו מוכנות, קראו את כל הטיפים האפשריים כדי להגביר את החלב, נמנעו ממאכלים הידועים כמייבשי חלב, השתעבדו לשאיבות ועדיין לא הצליחו להגיע לכמויות חלב מספקות. אם כך, מה עושים במצבים הללו?

כיצד נכון לטפל בקשיי הנקה?

לפני שאפרוש בפניך את הדרכים להגברת ייצור החלב יש להבין כי אישה אחרי לידה עוברת תהליכים רבים, הן הורמונליים, הן נפשיים והן פיזיים.

מיד אחרי הריון ולידה אישה נכנסת לתקופת משכב הלידה, גופה מתחיל להתאושש כאשר לכל הנתונים הללו השלכות גם על ההנקה.

ישנן נשים שמצליחות להניק בקלות כאשר אחרות נתקלות בקשיים שיכולים לבא לידי ביטוי במיעוט חלב אם, דלקות בשד (מסטיטיס), קושי של התינוק ביניקה הגורמת לפצעים, חוסר איזון הורמונאלי ועוד.

מניסיוני הרב כמטפלת ברפואה הסינית ומומחית לפוריות, הריון ולידה, כדי להגביר את כמות החלב יש לטפל בשורש הבעיה ורק אז לייעל את תהליך, כשהולכים בדרך זו התוצאות הן לא רק מהירות יותר, אלא יוצרות בשינוי לאורך זמן.

אם כך, איך יודעים מה גורם לקושי בהנקה, מה עושים כדי לפתור זאת?

אשמח ליעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא , ניתן לפנות אלי ישירות בווטסאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

קושי בייצור חלב אם יכול לנבוע מכמה גורמים:

חוסר איזון הורמונאלי – מדובר במצב שבו ייצור ההורמונים בגוף האחראים על תפקודו התקין של הגוף אינו תקין. חוסר איזון הורמונאלי יכול לבא לידי ביטוי ברמות נמוכות של פרולקטין או חוסר איזון של בלוטת התריס, גם שינויים ברמות האסטרוגן ופרוגסטורון עלולים להשפיע על רמת הפרולקטין בגוף. בדיקות דם לצד ייעוץ רפואי וטיפול ברפואה המשלימה יכול לפתור את הבעיה ולהחזיר את הגוף לקדמותו. נשים שאינן מטפלות בבעיה נוטות לסבול מבעיות נוספות כמו נשירת שיער, פצעים, גרד ועוד ולכן יש לתת לגוף מענה לבעיה – ראוי לציין כי ברוב המקרים הרפואה האלטרנטיבית, ובדגש על צמחי המרפא הסיניים, נותנת מענה לבעיה בדרך הטבעית.

הנקה לא נכונה – יניקה לא טובה של היילוד יכולה לגרום למיעוט חלב. גוף האישה חכם ויודע לזהות מהי הכמות הנדרשת בהתאם לקצב וכמות היניקות ומייצר חלב בהתאם. ככל שהיילוד ינק יותר חלב, או שהאם תשאב יותר חלב יביא הדבר לכדי הגברת חלב אם. באילו מקרים זה לא עובד? אם היילוד יונק לא נכון יכול להיווצר מצב שהוא לא מגרה מספיק את בלוטות החלב ולכן כמות ייצור החלב עלול לרדת. במקרים אלו מומלץ להיעזר ביועצת הנקה מוסמכת לקבלת כלים ומיומנויות במטרה לשפר ולייעל את ההנקה גם אם את שואבת, שאיבת חלב בצורה נכונה דורשת התייעצות.

תזונה – ישנם מזונות העלולים לפגוע בתהליך ייצור החלב ולכן מומלץ להימנע מאכילתם כבר בסוף ההיריון. מאכלים שמומלץ להימנע מאכילתם: מרווה, נענע ומנטה, קורנית (Thyme) ופטרוזיליה. במקביל יש לשים לב על אכילה מאוזנת ומסודרת מכל אבות המזון וזאת בנוסף להקפדה על שתייה של מים כדי שהגוך ייצר את כמות החלב הדרושה לתינוק.

חוסר שינה – מדובר בתקופה לא פשוטה ומאתגרת ועם זאת חשוב למצוא את הזמן לתת לגוף לנוח. בזמן מנוחה גופך רגוע, מתחזק ומחדש מאגרים כאשר אחד הדברים החשובים לייצור החלב הוא דווקא שינה. לאימהות המתקשות להירדם לאורך היום מומלץ לנסות טכניקות שינה, לעמעם את האור או לשמוע מוזיקה מרגיעה.

דלקות בשד (מסטיטיס) – תגובה דלקתית ברקמת השד האופיינית לנשים מניקות המתבטאת בכאב, אדמומיות ונפיחות בשד. לעתים ישנה תחושה כללית רעה הדומה לשפעת, צמרמורות וחום גבוה. במקרים אלו מומלץ להיוועץ עם יועצת הנקה שתנחה אותך כיצד להניק נכון ובמקביל, ובמידת הצורך, לטפל בתרופות אנטי דלקתיות, כאשר גם דיקור וצמחים מהרפואה הסינית יכולים לתת מענה לבעיה.

לשון קשורה – תופעה מולדת בה לשון היילוד מחוברת לתחתית הפה ומגבילה את תנודות הלשון. מצב זה עלול להוביל לכאבים בהנקה, להנקות קצרות ולפעמים גם לקושי מצד היילוד לינוק ולהוציא חלב. התרת הלשון מתבצעת ברוב המקרים בהליך פשוט על ידי רופא מומחה.

תהליך ייצור חלב אצל האם מתחיל עוד בהריון בסביבות השבוע ה 20 בהשפעת הורמון הנקרא "פרולקטין". הורמון הפרולקטין מאותת לבלוטות החלב שבשד להתחיל לייצר ולהפריש חלב, יש נשים שחוות הפרשת חלב אם עוד בהריון. מיד אחרי הלידה מופרש חלב ראשוני הנקרא "קולוסטרום" (חלב ראשית). זהו חלב סמיך העשיר בנוגדנים ומסייע בין היתר להתפתחות מערכת החיסון של יילוד. לאחר כמה ימים הקולוסטרום משנה את מרקמו והופך לחלב בשל. כמות החלב שאנו מייצרות הינו אינדיבידואלי לכל אישה, וכן תלוי בצרכיו של היילוד.

הרפואה הסינית יכולה לעזור לנשים לייעל את תהליך ההנקה, אך קודם לכן המלצתי לאישה החווה מיעוט חלב אם היא להיפגש עם יועצת הנקה בכדי לבחון את האופן בו היא מניקה.

הרפואה הסינית מציעה מגוון דרכי טיפול לנשים החוות קושי בייצור חלב אם, כאשר במרפאתי אני משלבת טיפולי דיקור לצד פורמולות 100% טבעיות העשויות מצמחי מרפא במטרה להגביר את ייצור החלב.  המטרה היא לטפל בסימפטום המקשה על זרימת החלב, לחזק את גוף האישה ולהשתמש בצמחים המעודדים ייצור חלב. חשוב מאוד להסתכל על האישה כמכלול – על תהליך הלידה שעברה ואופי ההיריון אשר משפיעים על תקופת הפוסט פארטום, ולהתאים פורמולה העובדת על השורש.

דיקור סיני הדיקור עובד על ערוצים אשר זורמים לכיוון השדיים וזאת במטרה לפתוח חסימות או לחזק במצב של חסר. הדיקור נעשה בעיקר בגפיים, בטן וגב כאשר לרוב נדרשים מספר טיפולים כדי לשפר את המצב.

צמחי מרפא – ברפואת הצמחים הסיניים ישנם צמחי מרפא רבים, כאשר המטרה היא להשתמש באלו שגם מחזקים את גוף האישה וגם מגבירים את ייצור החלב. הצמחים בהם אני משתמשת ידועים כגלקטוגוגים – כלומר מגבירים ייצור חלב, כאשר בנוסף אליהם אני משתמשת בצמחים שתומכים ומשקמים את האישה אחרי הלידה.

 

צמחי מרפא להגברת ייצור חלב:

ישנם צמחי מרפא רבים ברפואה הסינית, כאשר במקרה של הגברת חלב בצד אחד אם חשוב להשתמש בתרכובת הנכונה.

קפסולות להגברת ייצור חלב אם Mama Flow  וייעול תהליך ההנקה מסדרת Leaf of Life עובדות בשני מישורים.

הראשון, תומך ומשקם את האישה אחרי לידה בכדי שהגוף יוכל לייצר יותר חלב, השני הינו סימפטומטי, צמחים הנקראים גלקטגוגים אשר עובדים באופן ממוקד על בלוטות החלב בשד ומגבירים חלב אם.

התרכובת הייחודית על מאמא פלו הנוצרת משילוב הצמחים גם מחזקת את גוף האישה וגם מאפשרת למשאבים הטבעיים של הגוף לייצר חלב אם.

 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש בכדורים להגברת ייצור חלב אם שלחי לנו ווצאפ (לחצי לשליחת הודעה)

כדורים להגברת ייצור חלב אם מעניינים אותך? קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

חדש!

משלוחים מהיום להיום למזמינים עד השעה 12:00

מהיום להיום במרכז: בת"א, רמת גן, גבעתיים בני ברק, יפו, באר יעקב וראשון לציון.

מהיום למחר: פ"ת, חולון, בת ים וכפר סבא 

ירושלים: ניתן לעשות איסוף עצמי ואו משלוח בין 3-1 ימים (בדר"כ מגיע תוך יום) 

כל הארץ: בין 3-1 ימים (בדר"כ מגיע תוך יום) 

מיד לאחר שתלחצי על הוספה לעגלה תלחצי על 
הצג עגלה זה יוביל אותך לדף הכנסת פרטים ושם תוכלי לקנות את המוצר. 
המוצר ישלח אלייך בהקדם ולפי מקום מגורייך וזמן הזמנת המוצר.
כמו כן שירות הלקוחות יצרו איתך קשר טלפוני לייעוץ 
אישי לגבי אופן השימוש בפורמולה.
יש לך שאלות נוספות? 
 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי לשליחת הודעה)

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי דרור החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית "במכללת רידמן", שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז'ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

המלצות

 1. אפרת

  לקחתי את המאמא פלו אחרי 4 חודשים
  היה לי חוסר של בקבוק שכל פעם הייתי נותנת תמל.
  במקביל חזרתי לעבודה
  והמצב התחיל להחמיר.
  לשמחתי נתקלתי במוצר שלכם
  השירות היה כלכך מקסים.
  וזה ממש עזר לי.
  תודה רבה לכם

 2. Jasmin T

  This product really works, I will be ordering more! Thanks

 3. Maya

  I just wanted to say that I had tried every piece of advice and every product available to no avail until I tried Mama Flow. I got it 2 weeks ago and WOW, I immediately saw an improvement. Thanks!

 4. הגר

  מוצר מדהים!
  מפעם אחת ביום של שאיבה לכמעט הנקה מלאה תוך שבוע וחצי ברוך השם בזכות התפילות ובזכות הכדורים וההתמדה – ממליצה בחום!
  שירות לקוחות מעולה!

 5. מוריה

  בזכות מאמא פלו ההנקות הפכו להיות קלות ויעילות יותר! הנקתי את בתי במשך 3 חודשים והרגשתי שבכל זמן ההנקה היא כועסת, שלא באמת יוצא לי חלב ושזה הפך להיות קושי עבורי ועבורה. ניסיתי כל מיני תרופות ומאכלים שהמליצו לי עד שהחלטתי לנסות מאמא פלו והמוצר הזה מושלם! אני מופתעת שלא ידעתי על זה קודם, זה ממש הגביר לי את החלב, חיזק אותי והפך את ההנקות להרבה יותר קלות ונעימות. לא רציתי לוותר על ההנקה, ובמיוחד לא עכשיו כשיש קורונה באויר ובזכות הכמוסות האלו אני ממשיכה להניק כבר כמעט חמישה חודשים. תודה, תודה ושוב – תודה!

 6. Dalit Ben Josef

  וואו.
  ואוו.
  ושוב פעם – וואו.
  הכדורים האלו הצילו אותי, ממש כך!!!
  אם שקלתי להפסיק להניק ולעבור לפורמולות, כמה ימים אחרי שלקחתי מאמא פלו הבנתי שההנקה הזאת לא הולכת להיגמר ואני כל כך שמחה שלא ויתרתי! כיום, אחרי שנה ו-8 חודשים של הנקה (וחייבת לציין שזאת הייתה הנקה מלאה), אני הולכת לגמול את בתי ואני חייבת להודות לכם+להמליץ לכל בחורה אחרת על המוצר הזה.
  בסך הכל מדובר בכמוסות שלוקחים מדי יום, אין להן תופעות או משהו, הכל 100% טבעי ובריא וזה באמת עובד! כמויות החלב התעצמו וההנקה הפכה להיות הרבה יותר פשוטה, אם קודם לכן הבת שלי הייתה מאוד עצבנית בזמן ההנקה ומשוחררת יותר כשנתתי לה בקבוק שאוב, אחרי כמה ימים ההנקה הפכה להיות פשוטה יותר לשתינו. אני אומרת לכן, זה מוצר ששווה זהב ולא סתם יש כל כך הרבה נשים שממליצות עליו. ממליצה, ממליצה ושוב – ממליצה. מוזמנות לדבר איתי גם, מוכנה להמליץ בפרטי.

 7. מיכל

  אם יש מוצר שחבורת הווטסאפ שלי לא מפסיקה לפרגן עליו זה על המוצר הזה, והפעם, כשבאמת לא הצלחתי להניק והזדקקתי להמלצות החלטתי לנסות את המוצר שכולן מדברות עליו, ועכשיו גם אני מצטרפת למעגל הממליצות. מאמא פלו הוא מוצר מצוין להגברת חלב אם, אין לו תופעות, הוא טבעי ועובד מצוין. הייתי כל כך מיואשת מההנקה עד שסוף סוף הצלחתי! חשוב לי לציין שגם הקפדתי על שתיית מים ואכילה טובה והשילוב עם המוצר הזה הוא מנצח.

 8. אלינור הלוי

  אחרי מספר רב של ניסיונות הנקה כבר כמעט והרמתי ידיים. החלטתי לתת הזדמנות אחרונה עם מאמא פלו ולהפתעתי ולשחמתי הרבה כמויות החלב עלו באופן משמעותי, הצלחתי להניק מבלי לסחוט ולנסות להילחם על כל טיפה והמוצר הזה הפך את ההנקה לרגועה וטובה יותר. צריך להכתיר את המוצר הזה ואם יש איפה להצביע אני מוכנה לקחת חלק.

 9. דנית אליהו

  במשך תקופה ארוכה ניסיתי להגביר חלב ונתקלתי בלא מעט קשיים. ניסיתי המון טכניקות, שיטות, מאכלים, שתיתי מים, שאבתי ומה לא עשיתי!!!! מאמא פלו הציל אותי, ממש כך. המוצר הזה מושלם, עזר לי כל כך ובזכותו הצלחתי להמשיך להניק את בני במשך שנה ו-4 חודשים, ואני מאוד מרוצה!!!!

 10. הילי

  מוצר מצוין, איכותי ובאמת יעיל שעזר לי להגביר את כמויות החלב וגם תרם לי רבות לעירנות ולמצב הכללי אחרי הלידה. בעקבות המלצתי גם חברות נוספות שלי משתמשות במוצר והן מרוצות. מוצר שחובה שכל אישה שמתקשה בהנקה תכיר ותשתמש בו.

 11. ליגל

  במשך 4 חודשים נלחמתי על ההנקה, וכשאני כותבת נלחמתי אני באמת מתכוונת לזה – הגיעה אלי יועצת הנקה, הגעתי למפגשים והשתמשתי בחוכמת ההמונים ושם גיליתי את מאמא פלו. קיבלתי על המוצר הזה המון המלצות והחלטתי להזמין מהאתר. אחרי חודשיים התוצאות היו מרהיבות וכמויות החלב עלו באופן משמעותי, אני חושבת שזה מוצר מעולה שחובה להמליץ עליו ולהכיר אותו לנשים אחרות. ההנקה כל כך חשובה ובריאה ומוצר שכזה ממש עוזר לנשים רבות לתת לתינוק את הטוב ביותר, תודה ענקית לכם על מוצר מעולה!

 12. יערה

  המוצר הזה הוא המוצר הכי טוב להגברת חלב אם ואני חותמת על זה!! בלידה הראשונה השתמשתי במוצר אחר והצלחתי להניק רק 3 חודשים, אחרי הלידה הזאת (השנייה), השתמשתי במאמא פלוו והתוצאות מדהימות!! החלב שופע, הילד שבע, אני ישנה (!!!) ואני מצליחה להניק. תודה!!!!

 13. אור

  אז הכדורים עובדים! הייתי ממש סקפטית וניסיתי ותוך יומיים ראיתי הבדל בכמויות בשאיבה. חייבת לציין יותר את השירות שהוא מעל ומעבר, זמינים לשאלות ולייעוץ, נעימים ופשוט השירות הכי טוב שקיבלתי מחברה כלשהי 🙂

 14. דיקלה

  הזמנתי היום השירות היה מדהים
  קראתי את כל התגובות מחכה שיגיע
  אני 7 חודשים אחרי לידה היו לי כמויות מעולות אני שואבת בלבד מרגע שהתינוק נולד.
  חזרתי לעבוד ובשבועיים האחרונים אני רואה פחות חלב מימה שהיה.
  מתפללת שהמוצר הזה יעזור לי….
  קראתי תגובות ונורא הופתעתי לטובה

 15. קרן

  שלום לחברת מאמא פלאו היקרה.
  שמי קרן וברצוני לשתף אתכם במשהו.
  לפני חצי שנה ילדתי בת בניתוח חירום בעקבות חוסר בתנועות עובר. היא היתה מורדמת ומונשמת במצב קשה מאוד.
  במשך חודש, היתה באינקובטור בפגייה, מחוברת לצינורות שונים ולא הייתה חזקה מספיק כדי ללמוד לינוק.
  אני, שהייתי רגילה להניק, לא יכולתי להשלים עם העובדה. היה לי קשה ברמות על. הבנתי שבחיים, שום דבר אינו מובן מאליו כלל.
  התחלתי לשאוב חלב בצורה מטורפת. כל 3 שעות, 24 שעות ביממה. אבל, מה לעשות שמשאבה היא לא תינוק….. לצערי, כמויות החלב הלכו והתמעטו וכמעט חלילה….לגמרי….
  יועצת הנקה המליצה לי על "מאמא פלאו". כבר לאחר מספר ימים ראיתי הטבה משמעותית. היום, מס' חודשים אחרי, אם במקרה שכחתי ליטול את הכמוסות, מיד למחרת חלה שוב התמעטות בחלב.
  אני חייבת לומר לכם: אתם פשוט ברמה של מצילי חיים. הילדה שלי היתה מקיאה את המטרנה. פשוט מקיאה. רק חלב אם הסכימה לקבל.
  אין לי מילים להודות.
  אני מניחה שאתם כבר מבינים הכל.

 16. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה המינון המומלץ של mama flow?

  • itay alter

   המינון היומי הינו בין 6-9 קפסולות ביום (3* 3 ביום), המינון משתנה עפ״י תמונת המצב של אותה אשה. במקרים חמורים ניתן לקחת 9 כדורים ביום, וכאשר יש שיפור משמעותי וייצוב של מצב החלב ניתן לרדת ל 6 קפסולות ביום. ניתן להתייעץ עם שירות הלקוחות לגבי מינון ספציפי עבורך.

 17. itay alter

  אפשרי ליטול

 18. itay alter

  המוצר Mama Flow מכיל צמחים שעובדים על שורש הבעיה- חיזוק האם לאחר לידה, וכן טיפול סימפטומטי- מחסור בחלב אם. לכן אין בעיה לשלב את המוצר יחד עם כדורי מורינגה אם תרצי. Mama Flow מכיל חילבה ולכן איו צורך ליטול בנוסף.

 19. itay alter

  כן, אין התוויות נגד לשילוב Mama Flow וגלולות.

להמלצות נוספות, כתיבת המלצה ופרטים נוספים קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

יש לך שאלות נוספות? ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי כאן לשליחת הודעה)

שאלות ותשובות

המינון היומי הינו בין 4-9 קפסולות ביום (3* 3 ביום), המינון משתנה עפ״י תמונת המצב של אותה אשה. במקרים חמורים ניתן לקחת 9 כדורים ביום, וכאשר יש שיפור משמעותי  וייצוב של מצב החלב ניתן לרדת ל 6 קפסולות ביום. ניתן להתייעץ עם שירות הלקוחות לגבי מינון ספציפי עבורך.

בהחלט. המוצר Mama Flow עוזר לשקם את מאגרי הגוף של האם כדי לייצר עוד חלב גם במצב זה. חשוב כמובן לשים לב שאת מניקה מספיק פעמים או לחילופין שאיבות כדי לעודד הפרשה של פרולקטין.

כן, למוצר הכשר מטעם בד"ץ חתם סופר

המוצר Mama Flow מכיל צמחים שעובדים על שורש הבעיה- חיזוק האם לאחר לידה, וכן טיפול סימפטומטי- מחסור בחלב אם. לכן אין בעיה לשלב את המוצר יחד עם כדורי מורינגה אם תרצי. Mama Flow מכיל חילבה ולכן איו צורך ליטול בנוסף.

המוצר Mama Flow מכיל צמחים שעובדים על שורש הבעיה- חיזוק האם לאחר לידה, וכן טיפול סימפטומטי- מחסור בחלב אם. לכן אין בעיה לשלב את המוצר יחד עם כדורי מורינגה אם תרצי. Mama Flow מכיל חילבה ולכן איו צורך ליטול בנוסף.

התרכובת מכילה שורש מרווה סינית אשר אינו מייבש חלב אלא משפר את תנועת האנרגיה ודם בבית החזה וכן מסייע בהרגעה. מה שמוכר כמייבש חלב הינו עלי המרווה.

המוצר Mama Flow שונה במהותו משאר המוצרים בשוק כיוון שהוא לא עובד באופן סימפטומטי בלבד לייצור חלב אם, אלא מתייחס למה שיכול להוביל למחסור בחלב אם. Mama Flow עוזרת לשקם את מאגרי הגוף של האם כדי לייצר עוד חלב, ובנוסף מכילה גם צמחים סימפטומטיים הנחשבים לגלקטוגוגים (מגבירים חלב אם), כמו חילבה. מהניסיון שלנו כאשר עושים עבודה מקיפה כמו זו התוצאות יותר טובות בשטח.

קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש בקפסולות להגברת ייצור חלב ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי כאן לשליחת הודעה)

המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מגורם מקצועי מוסמך, אין לראותו כהמלצה ו/או הוראה ו/או עצה לשימוש במוצרים ו/או לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי ו/או להוות הצהרה לגבי יעילות המוצרים או תכונותיהם. המוצרים לא הוכחו מדעית ואינם מיועדים לשמש כתחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. השימוש במוצרים עשוי להוביל לתוצאות שונות מאדם לאדם, והמשתמשים מוותרים בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה מהחברה בהקשר זה. מוצריה של חברת ליף אוף לייף מבית נעמי דרור אינם תרופות וגם הם אינם מהווים תחליף לכל תרופה או שימוש אחר מגורם רפואי מקצועי מוסמך. אין בתמונות שבאתר זה כדי להוות מצג או התחייבות כלשהם באשר ליעילות המוצרים.

קוד הקופון הוא

SHOPPINGIL15

עד 40% + 15% הנחה נוספים על כל המוצרים באתר , קופון : ShoppingIL15

לקבלת קוד הקופון למייל מלאו את הפרטים בטופס

נקודות מכירה ואיסוף של
מוצרי Leaf of Life:

ירושלים והסביבה

אזור המרכז

אזור הצפון

*לאחר בחירת משלוח מסוג "איסוף עצמי בחינם" נציג יצור עמך קשר לבחירת נקודת משלוח ותיאום הגעה.
** נקודות איסוף עם Mama Flow בלבד

יש לוודא עם הנציג שיש מלאי בנק איסוף הרלוונטית

צריכים עזרה? דברו איתנו בווטסאפ.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום 👋 אפשר לעזור?
דילוג לתוכן