הגברת ייצור חלב אם

איך להגביר את ייצור החלב? האם ניתן לייעל את תהליך ייצור החלב באופן טבעי? כולם אומרים שכדי להגביר חלב אם יש לבצע שאיבות מרובות, אך מה קורה כשזה לא עובד? ומה עם נשים שלא רוצות להשתעבד כל היום לשאיבות, מה הן כן יכולות לעשות כדי לייעל את תהליך ייצור החלב?

האם אי פעם יצא לך לשמוע אמא אומרת “אני לא מצליחה להניק”? ומה עם המשפט “אין לי מספיק חלב”?

לאורך השנים נתקלתי בנשים רבות שחוו קושי בהנקה, הן הגיעו מוכנות, קראו את כל הטיפים האפשריים כדי להגביר את החלב, נמנעו ממאכלים הידועים כמייבשי חלב, השתעבדו לשאיבות ועדיין לא הצליחו להגיע לכמויות חלב מספקות. אם כך, מה עושים במצבים הללו?

כיצד נכון לטפל בקשיי הנקה?

לפני שאפרוש בפניך את הדרכים להגברת ייצור החלב יש להבין כי אישה אחרי לידה עוברת תהליכים רבים, הן הורמונליים, הן נפשיים והן פיזיים.

מיד אחרי הריון ולידה אישה נכנסת לתקופת משכב הלידה, גופה מתחיל להתאושש כאשר לכל הנתונים הללו השלכות גם על ההנקה.

ישנן נשים שמצליחות להניק בקלות כאשר אחרות נתקלות בקשיים שיכולים לבא לידי ביטוי במיעוט חלב אם, דלקות בשד (מסטיטיס), קושי של התינוק ביניקה הגורמת לפצעים, חוסר איזון הורמונאלי ועוד.

מניסיוני הרב כמטפלת ברפואה הסינית ומומחית לפוריות, הריון ולידה, כדי להגביר את כמות החלב יש לטפל בשורש הבעיה ורק אז לייעל את תהליך, כשהולכים בדרך זו התוצאות הן לא רק מהירות יותר, אלא יוצרות בשינוי לאורך זמן.

אם כך, איך יודעים מה גורם לקושי בהנקה, מה עושים כדי לפתור זאת?

אשמח ליעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא , ניתן לפנות אלי ישירות בווטסאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

קושי בייצור חלב אם יכול לנבוע מכמה גורמים:

חוסר איזון הורמונאלי – מדובר במצב שבו ייצור ההורמונים בגוף האחראים על תפקודו התקין של הגוף אינו תקין. חוסר איזון הורמונאלי יכול לבא לידי ביטוי ברמות נמוכות של פרולקטין או חוסר איזון של בלוטת התריס, גם שינויים ברמות האסטרוגן ופרוגסטורון עלולים להשפיע על רמת הפרולקטין בגוף. בדיקות דם לצד ייעוץ רפואי וטיפול ברפואה המשלימה יכול לפתור את הבעיה ולהחזיר את הגוף לקדמותו. נשים שאינן מטפלות בבעיה נוטות לסבול מבעיות נוספות כמו נשירת שיער, פצעים, גרד ועוד ולכן יש לתת לגוף מענה לבעיה – ראוי לציין כי ברוב המקרים הרפואה האלטרנטיבית, ובדגש על צמחי המרפא הסיניים, נותנת מענה לבעיה בדרך הטבעית.

הנקה לא נכונה – יניקה לא טובה של היילוד יכולה לגרום למיעוט חלב. גוף האישה חכם ויודע לזהות מהי הכמות הנדרשת בהתאם לקצב וכמות היניקות ומייצר חלב בהתאם. ככל שהיילוד ינק יותר חלב, או שהאם תשאב יותר חלב יביא הדבר לכדי הגברת חלב אם. באילו מקרים זה לא עובד? אם היילוד יונק לא נכון יכול להיווצר מצב שהוא לא מגרה מספיק את בלוטות החלב ולכן כמות ייצור החלב עלול לרדת. במקרים אלו מומלץ להיעזר ביועצת הנקה מוסמכת לקבלת כלים ומיומנויות במטרה לשפר ולייעל את ההנקה גם אם את שואבת, שאיבת חלב בצורה נכונה דורשת התייעצות.

תזונה – ישנם מזונות העלולים לפגוע בתהליך ייצור החלב ולכן מומלץ להימנע מאכילתם כבר בסוף ההיריון. מאכלים שמומלץ להימנע מאכילתם: מרווה, נענע ומנטה, קורנית (Thyme) ופטרוזיליה. במקביל יש לשים לב על אכילה מאוזנת ומסודרת מכל אבות המזון וזאת בנוסף להקפדה על שתייה של מים כדי שהגוך ייצר את כמות החלב הדרושה לתינוק.

חוסר שינה – מדובר בתקופה לא פשוטה ומאתגרת ועם זאת חשוב למצוא את הזמן לתת לגוף לנוח. בזמן מנוחה גופך רגוע, מתחזק ומחדש מאגרים כאשר אחד הדברים החשובים לייצור החלב הוא דווקא שינה. לאימהות המתקשות להירדם לאורך היום מומלץ לנסות טכניקות שינה, לעמעם את האור או לשמוע מוזיקה מרגיעה.

דלקות בשד (מסטיטיס) – תגובה דלקתית ברקמת השד האופיינית לנשים מניקות המתבטאת בכאב, אדמומיות ונפיחות בשד. לעתים ישנה תחושה כללית רעה הדומה לשפעת, צמרמורות וחום גבוה. במקרים אלו מומלץ להיוועץ עם יועצת הנקה שתנחה אותך כיצד להניק נכון ובמקביל, ובמידת הצורך, לטפל בתרופות אנטי דלקתיות, כאשר גם דיקור וצמחים מהרפואה הסינית יכולים לתת מענה לבעיה.

לשון קשורה – תופעה מולדת בה לשון היילוד מחוברת לתחתית הפה ומגבילה את תנודות הלשון. מצב זה עלול להוביל לכאבים בהנקה, להנקות קצרות ולפעמים גם לקושי מצד היילוד לינוק ולהוציא חלב. התרת הלשון מתבצעת ברוב המקרים בהליך פשוט על ידי רופא מומחה.

תהליך ייצור חלב אצל האם מתחיל עוד בהריון בסביבות השבוע ה 20 בהשפעת הורמון הנקרא “פרולקטין”. הורמון הפרולקטין מאותת לבלוטות החלב שבשד להתחיל לייצר ולהפריש חלב, יש נשים שחוות הפרשת חלב אם עוד בהריון. מיד אחרי הלידה מופרש חלב ראשוני הנקרא “קולוסטרום” (חלב ראשית). זהו חלב סמיך העשיר בנוגדנים ומסייע בין היתר להתפתחות מערכת החיסון של יילוד. לאחר כמה ימים הקולוסטרום משנה את מרקמו והופך לחלב בשל. כמות החלב שאנו מייצרות הינו אינדיבידואלי לכל אישה, וכן תלוי בצרכיו של היילוד.

הרפואה הסינית יכולה לעזור לנשים לייעל את תהליך ההנקה, אך קודם לכן המלצתי לאישה החווה מיעוט חלב אם היא להיפגש עם יועצת הנקה בכדי לבחון את האופן בו היא מניקה.

הרפואה הסינית מציעה מגוון דרכי טיפול לנשים החוות קושי בייצור חלב אם, כאשר במרפאתי אני משלבת טיפולי דיקור לצד פורמולות 100% טבעיות העשויות מצמחי מרפא במטרה להגביר את ייצור החלב.  המטרה היא לטפל בסימפטום המקשה על זרימת החלב, לחזק את גוף האישה ולהשתמש בצמחים המעודדים ייצור חלב. חשוב מאוד להסתכל על האישה כמכלול – על תהליך הלידה שעברה ואופי ההיריון אשר משפיעים על תקופת הפוסט פארטום, ולהתאים פורמולה העובדת על השורש.

דיקור סיני הדיקור עובד על ערוצים אשר זורמים לכיוון השדיים וזאת במטרה לפתוח חסימות או לחזק במצב של חסר. הדיקור נעשה בעיקר בגפיים, בטן וגב כאשר לרוב נדרשים מספר טיפולים כדי לשפר את המצב.

צמחי מרפא – ברפואת הצמחים הסיניים ישנם צמחי מרפא רבים, כאשר המטרה היא להשתמש באלו שגם מחזקים את גוף האישה וגם מגבירים את ייצור החלב. הצמחים בהם אני משתמשת ידועים כגלקטוגוגים – כלומר מגבירים ייצור חלב, כאשר בנוסף אליהם אני משתמשת בצמחים שתומכים ומשקמים את האישה אחרי הלידה.

 

צמחי מרפא להגברת ייצור חלב:

ישנם צמחי מרפא רבים ברפואה הסינית, כאשר במקרה של הגברת חלב בצד אחד אם חשוב להשתמש בתרכובת הנכונה.

קפסולות להגברת ייצור חלב אם Mama Flow  וייעול תהליך ההנקה מסדרת Leaf of Life עובדות בשני מישורים.

הראשון, תומך ומשקם את האישה אחרי לידה בכדי שהגוף יוכל לייצר יותר חלב, השני הינו סימפטומטי, צמחים הנקראים גלקטגוגים אשר עובדים באופן ממוקד על בלוטות החלב בשד ומגבירים חלב אם.

התרכובת הייחודית על מאמא פלו הנוצרת משילוב הצמחים גם מחזקת את גוף האישה וגם מאפשרת למשאבים הטבעיים של הגוף לייצר חלב אם.

 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש בכדורים להגברת ייצור חלב אם שלחי לנו ווצאפ (לחצי לשליחת הודעה)

כדורים להגברת ייצור חלב אם מעניינים אותך? קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

חדש!

משלוח במתנה למזמינות 2 יח׳ + של קפסולות להגברת ייצור חלב
משלוחים מהיום להיום למזמינים עד השעה 12:00

מהיום להיום במרכז: בת”א, רמת גן, גבעתיים בני ברק, יפו, באר יעקב וראשון לציון.

מהיום למחר: פ”ת, חולון, בת ים וכפר סבא 

ירושלים: ניתן לעשות איסוף עצמי ואו משלוח מהיום להיום

כל הארץ: בין 3-1 ימים (בדר”כ מגיע תוך יום) 

מיד לאחר שתלחצי על הוספה לעגלה תלחצי על 
הצג עגלה זה יוביל אותך לדף הכנסת פרטים ושם תוכלי לקנות את המוצר. 
המוצר ישלח אלייך בהקדם ולפי מקום מגורייך וזמן הזמנת המוצר.
כמו כן שירות הלקוחות יצרו איתך קשר טלפוני לייעוץ 
אישי לגבי אופן השימוש בפורמולה.
יש לך שאלות נוספות? 
 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי לשליחת הודעה)

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי דרור החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

המלצות

 1. אפרת

  לקחתי את המאמא פלו אחרי 4 חודשים
  היה לי חוסר של בקבוק שכל פעם הייתי נותנת תמל.
  במקביל חזרתי לעבודה
  והמצב התחיל להחמיר.
  לשמחתי נתקלתי במוצר שלכם
  השירות היה כלכך מקסים.
  וזה ממש עזר לי.
  תודה רבה לכם

 2. Jasmin T

  This product really works, I will be ordering more! Thanks

 3. Maya

  I just wanted to say that I had tried every piece of advice and every product available to no avail until I tried Mama Flow. I got it 2 weeks ago and WOW, I immediately saw an improvement. Thanks!

 4. הגר

  מוצר מדהים!
  מפעם אחת ביום של שאיבה לכמעט הנקה מלאה תוך שבוע וחצי ברוך השם בזכות התפילות ובזכות הכדורים וההתמדה – ממליצה בחום!
  שירות לקוחות מעולה!

 5. מוריה

  בזכות מאמא פלו ההנקות הפכו להיות קלות ויעילות יותר! הנקתי את בתי במשך 3 חודשים והרגשתי שבכל זמן ההנקה היא כועסת, שלא באמת יוצא לי חלב ושזה הפך להיות קושי עבורי ועבורה. ניסיתי כל מיני תרופות ומאכלים שהמליצו לי עד שהחלטתי לנסות מאמא פלו והמוצר הזה מושלם! אני מופתעת שלא ידעתי על זה קודם, זה ממש הגביר לי את החלב, חיזק אותי והפך את ההנקות להרבה יותר קלות ונעימות. לא רציתי לוותר על ההנקה, ובמיוחד לא עכשיו כשיש קורונה באויר ובזכות הכמוסות האלו אני ממשיכה להניק כבר כמעט חמישה חודשים. תודה, תודה ושוב – תודה!

להמלצות נוספות, כתיבת המלצה ופרטים נוספים קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

יש לך שאלות נוספות? ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי כאן לשליחת הודעה)

שאלות ותשובות

המינון היומי הינו בין 4-9 קפסולות ביום (3* 3 ביום), המינון משתנה עפ״י תמונת המצב של אותה אשה. במקרים חמורים ניתן לקחת 9 כדורים ביום, וכאשר יש שיפור משמעותי  וייצוב של מצב החלב ניתן לרדת ל 6 קפסולות ביום. ניתן להתייעץ עם שירות הלקוחות לגבי מינון ספציפי עבורך.

בהחלט. המוצר Mama Flow עוזר לשקם את מאגרי הגוף של האם כדי לייצר עוד חלב גם במצב זה. חשוב כמובן לשים לב שאת מניקה מספיק פעמים או לחילופין שאיבות כדי לעודד הפרשה של פרולקטין.

כן, למוצר הכשר מטעם בד”ץ חתם סופר

המוצר Mama Flow מכיל צמחים שעובדים על שורש הבעיה- חיזוק האם לאחר לידה, וכן טיפול סימפטומטי- מחסור בחלב אם. לכן אין בעיה לשלב את המוצר יחד עם כדורי מורינגה אם תרצי. Mama Flow מכיל חילבה ולכן איו צורך ליטול בנוסף.

המוצר Mama Flow מכיל צמחים שעובדים על שורש הבעיה- חיזוק האם לאחר לידה, וכן טיפול סימפטומטי- מחסור בחלב אם. לכן אין בעיה לשלב את המוצר יחד עם כדורי מורינגה אם תרצי. Mama Flow מכיל חילבה ולכן איו צורך ליטול בנוסף.

המוצר Mama Flow שונה במהותו משאר המוצרים בשוק כיוון שהוא לא עובד באופן סימפטומטי בלבד לייצור חלב אם, אלא מתייחס למה שיכול להוביל למחסור בחלב אם. Mama Flow עוזרת לשקם את מאגרי הגוף של האם כדי לייצר עוד חלב, ובנוסף מכילה גם צמחים סימפטומטיים הנחשבים לגלקטוגוגים (מגבירים חלב אם), כמו חילבה. מהניסיון שלנו כאשר עושים עבודה מקיפה כמו זו התוצאות יותר טובות בשטח.

קראי עוד על פורמולת MAMA FLOW

 לייעוץ אישי ולהסבר לגבי אופן השימוש בקפסולות להגברת ייצור חלב ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחצי כאן לשליחת הודעה)