תרכובת להכנה ללידה

נשים רבות לפני לידה מחפשות אחר דרכים שיכולות להקל עליהן לפני הלידה ובזמן הלידה. תרכובת להכנה ללידה הינו פתרון מהותי עבור יולדות. מדובר בפורמולה ייחודית, אשר מורכבת מרכיבים טבעיים בלבד וצמחי מרפא סיניים אשר מסייעים לאישה ההריונית להכין את גופה לרגע הגדול, ללידה. תרכובת להכנה ללידה למעשה תומכת באישה ברגעים שלפני הלידה, ובמהלך הלידה עצמה. נעמי דרור, מטפלת מוסמכת ומתמחה בפריון, רפואת נשים, ובתרכובת להכנה ללידה. נעמי דרור, מצליחה ליצור לנשים רבות תרכובת להכנה ללידה ברמה הגבוהה ביותר, על ידי שימוש ברכיבים טבעיים ואיכותיים בלבד, וכמובן אותה תרכובת להכנה ללידה, בעלת אישור ממשרד הבריאות.

תמצית vitex

תמצית vitex הינה תמצית ייחודית אשר מופקת מצמח ה״ויטקס״. אותו צמח גדל בארצנו הקטנה, כמו גם במרכז אסיה, וברחבי המזרח התיכון. אותה תמצית vitex מבוקשת ופופולרית בקרב נשים רבות, זאת בעקבות סגולותיה הרבות כגון תמיכה בגיל המעבר, הנקה, המחזור הנשי, ועוד. נעמי דרור, מטפלת מוסמכת ומקצועית אשר מתמחה בנושאים של פריון, הריון, ולידה, מאמינה בגישות טיפול טבעיות בלבד, ובעלת ניסיון רב בתחום.

תמצית מאקה אורגנית

צמח המאקה ידוע בסגולות רפואיות רבות ומגוונות, ובשנים האחרונות ניתן לראות כי הצמח הפך למזון על ונחשק בקרב נשים, ספורטאים, ואנשים רבים. המאקה מכיל בתוכו סיבים תזונתיים, חומצות אמינו, חלבונים, ויטמינים ומינרלים. תמצית מאקה אורגנית מסייעת בהפחתת לחץ, מחזקת את הגוף, משפרת אנמיה, חרדות, וחוסר שקט. כמו כן, המאקה ידועה כתרופה טבעית ויעילה למצבים של העדר ביוץ, אל-וסת, ובעיות פוריות אצל נשים. בנוסף, המאקה עוזרת בהגברת ייצור חלב אם בעת ההנקה. בעת רכישת האבקה, חשוב להקפיד כי אכן מדובר על מוצר איכותי, אורגני, אשר מיובא מפרו.

תמצית עלי סרפד

הסרפד הוא למעשה צמח אשר גדל ביבשת אפריקה, וגם בצפון אמריקה ובמקומות מסוימים באירופה. תמצית עלי סרפד הינה תמצית בריאה במיוחד לגוף האדם וידועה כמטהרת את הדם ומערכת הדם, מסייעת בבעיות עיכול, ובבעיות עור מסוגים שונים. כמו כן, הסרפד יעיל גם כטיפול בפצעים, וזיהומים שונים. כמו כן, תמצית עלי סרפד ידועה כפופלרית במיוחד בקרב נשים מעניקות, מכיוון שהיא מעודדת הגברה של ייצור חלב אם, באופן טבעי ולא מזיק.

צמחי מרפא להשראת לידה

צמחי מרפא הינם כלי נפלא שניתן להיעזר בו בכדי להכין עצמך ללידה. את הפורמולה Mama Boost כתבתי להכנה ללידה משבוע 38 והשראת לידה. הפורמולה תומכת בתהליך הטבעי של הגוף ולכן מתייחסת למכלול של תהליכים המובילים ללידה – על ידי הזרמת דם אל הרחם, ריכוך צוואר הרחם והרצועות העוטפות ומחזיקות את הרחם, שיפור יכולת הכיווץ של שריר הרחם והרגעה כללית. Mama Boost, כשמה כן היא, מטרתה לתת בוסט ולחזק את משאבי הגוף בכדי לאפשר התחלה של לידה, ולא לכפות מהלך לא רצוי על הגוף. ניתן להיעזר בפורמולה זו לפני לידה וכן במהלך לידה שלא מתקדמת.

 1. שירן

  הגעתי לנעמי לטיפול לקראת הלידה השלישית שלי. הלידה הראשונה ושנייה היו קיסרי עקב חוסר התקדמות. קיבלתי פיטוצין שלא קידם אותי מעבר לפתיחה 1. החלטתי הפעם להתחיל בשיטות טבעיות עוד לפני התאריך. נעמי נתנה לי שתי תמציות כדי להכין את הרחם ללידה (Mama Prep, Mama Boost) וטיפלה בי בדיקור. ובשעה טובה זכיתי לחוות לידה רגילה אחרי 2 ניתוחים קיסריים!! ממליצה בחום לכולן על המוצרים של נעמי להכנה ללידה!

 2. לילך

  לקחתי את מאמא בוסט לפני הלידה השלישית שלי אחרי 2 לידות לא פשוטות.
  כבר בהתחלה הרגשתי יותר חיונית, והשינה שלי השתפרה.
  הגעתי ללידה באופן ספונטני בשבוע 40+2, והיתה לידה טובה וזורמת.
  ואחרי הלידה הרגשתי יותר טוב מבפעמים הקודמות. ממליצה מאוד על המוצר!

 3. תמר

  נעמי היא מטפלת מקצועית ונעימה.
  לקחתי את הפורמולה הזאת לשם זירוז, ואחרי 48 שעות נולדה ביתי💗

 4. מאירה

  הגעתי לנעמי להכנה ללידה בשבוע 38 להיריון, היא טיפלה בי בדיקור ובנוסף לקחתי את הפורמולה mama boost. אחרי שבוע ילדתי בלידה זורמת ומדהימה, אין לי ספק שהצמחים תרמו לתהליך. תודה!!

טיפים לזירוז לידה טבעית בבית

 • עיסוי נקודות הדיקור:
 • – הנקודה הראשונה נמצאת על כף היד, בין האצבע הראשונה לשנייה בגובה השריר. נקודה זאת לעיתים רגישה למגע ויכולה להשפיע אפילו מיידית על הרחם.
 • – הנקודה השנייה נמצאת בצד הפנימי של הרגל, כ 4 אצבעות מעל עצם המלאולוס (הגבעה הקטנה בקרסול), בין העצם לשריר.
 • עיסוי של איזור הכתפיים ולחיצות עמוקות על השריר בין הכתף לצואר.
 • שתיית חליטת עלי פטל או לקיחת תמצית צמחית הניתנת על ידי המטפל.
 • פעילות גופנית והליכה.
 • קיום יחסי מין וגירוי הפטמות- דבר זה מפריש אוקסיטוצין ופרוסטגלנדינים טבעיים בגוף.

לשאלות נוספות לגבי זירוז לידה את מוזמנת ליצור קשר054-5421760