צמחי מרפא להריון

הדבר הכי נפלא לכל אישה הוא היכולת להביא ילדים לעולם. זוגות רבים סובלים מבעיות פריון או בעיות שונות במהלך ההריון. הרפואה המודרנית מכירה ביכולות של הרפואה המשלימה לטפל בבעיות הקשורות להריון ולידה וישנם מחקרים רבים בבתי חולים הבודקים את שילוב הרפואה הקונבנציונאלית עם הרפואה המשלימה. כחלק מהרפואה הסינית ניתן לטפל בבעיות של פריון ושמירה על הריון בצמחי מרפא. צמחי מרפא להריון ברפואה הסינית משמשים להקלה במרבית הסימפטומים המופיעים במהלך ההריון.

צמחי מרפא ללידה

צמחי מרפא ללידה משמשים את היולדת במגוון דרכים. הלידה היא אירוע מכונן ומדהים אך גם דורש אנרגיה נפשית ופיזית לאורך זמן. צמחי מרפא וצמחי מרפא להריון מקלים על האישה בשני ההיבטים הללו. צמחי מרפא עוזרים להכין את הגוף ללידה ואף להביא לזירוז לידה במידה ויש צורך. צמחי מרפא להריון יכולים לעזור להכין את הרחם והגוף לקראת שלבי הלידה המתקדמים.

צמחי מרפא לפריון

בעיות פריון מעסיקות רופאים וחוקרים רבים בעולם. הניסיון לעזור לזוגות להביא ילדים לעולם הביא מכלול שלם של טיפולים משלימים המספקים למטופלים פתרונות לבעיות פוריות. בעיות פוריות יכולות להיות קשורות לגבר או לאישה או לשניהם יחד, לכן הטיפול צריך להיות תואם לבעיה שמונעת מהזוג להפוך להורים. שימוש בצמחי מרפא לפריון קיים בכל העולם ומשמש כטיפול משלים לטיפול הקונבנציונאלי הקיים היום. אפשר לטפל בנשים בצמחי מרפא לפריון כבר בשלב טרום ה-IVF שזהו השלב שבו האישה עדיין לא לקחה תרופות לטיפול בבעיות פריון.

שמן תפוז פוריות ולידה

שמן תפוז ידוע בריחו הנפלא והוא משמש גם להפחתת סטרס ולעזרה בלידה. זה שמן נהדר לשימוש בזמן לידה ומשמש יולדות רבות המעוניינות להקל על הכאבים והחרדה בזמן הלידה. שמן תפוז פוריות ניתן לרכוש דרך האתר המקצועי של נעמי דרור, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית.

צמחי מרפא להריון של נעמי דרור - מטפלת מוסמכת ברפואה סינית

נעמי דרור היא מטפלת מוסמכת ברפואה סינית בעלת תואר ממכללת רידמן והתמחות בבית חולים באחת הערים הגדולות בסין. אם אתם מחפשים פתרונות לבעיות פריון או להקלה על סימפטומים רגשיים ופיזיים במהלך ההריון, נעמי דרור היא המטפלת המקצועית והטובה ביותר עבורכם לטיפול מקצועי בעזרת צמחי מרפא להריון.