ספירת זרע נמוכה טיפול

בעיות פוריות בדרך כלל מיוחסות לבעיות אצל האישה. היום ניתן להגיד כי בעיות פוריות קשורות לבעיות בזרע של בן הזוג ויש צורך להתייחס לבדיקות הזרע בחשיבות יתרה.

ספירת זרע נמוכה טיפול דרך שינוי אורח חיים מקובלת מאוד היום ומשפרת את היכולת של הזוג להביא ילדים לעולם. גורמים שונים יכולים לגרום לספירת זרע נמוכה טיפול בבעיה הוא רלוונטי לכל גבר הסובל מבעיות פוריות. הרפואה הסינית מתייחסת לבעיות פוריות בגבר ולטיפול המתאים לכל מטופל. טיפולים ברפואה סינית נועדו לשפר את זרימת הדם לאזור האשכים ולשיפור הזרע.

שיפור הזרע

ישנן בעיות רבות היכולות לגרום לפגיעה באיכות הזרע. חלק גדול מהבעיות קשורות לאורח החיים של הגבר והמתח הנפשי בו הוא נמצא. הרפואה הסינית שמה דגש על המצב הנפשי של המטופל ואורח חייו ביום יום.

שיפור תנועתיות הזרע

אחת הסיבות לבעיות פוריות אצל גברים היא תנועתיות הזרע. שיפור תנועתיות הזרע היא חשובה לפתרון בעיות פוריות של הגבר. אם קיים חשש סביר לבעיות פוריות אצל הגבר, הגבר נשלח לבדיקת זרע בבית חולים. בבדיקת הזרע ניתן לראות את ריכוז הזרע ואת התנועתיות שלו. הטיפולים ברפואה הסינית המתייחסים לשיפור הזרע, שמים דגש על שיפור תנועתיות הזרע בכדי להביא לפתרון בעיית הפוריות של הגבר.

ספירת זרע נמוכה גורמים

כאמור, לבעיות פוריות אצל הגבר יש גורמים שונים ובכדי לאבחן אותן חשוב לעשות בדיקת זרע. ספירת זרע נמוכה גורמים הקיימים היום קשורים לחוסר איזון בגוף מבחינה הורמונלית, תזונה לקויה עישון וצריכת אלכוהול. מעבר לגורמים הללו יש גורמים נוספים הקשורים לגנטיקה והפעילות היומית של הגבר. אם אתם סובלים מבעיות פוריות שמקורם באיכות הזרע של הגבר, אתם מוזמנים לפנות למטפלת מוסמכת ברפואה סינית המתמחה בספירת זרע נמוכה טיפול ברפואה סינית.

ספירת זרע נמוכה טיפול דרך מטפלת מוסמכת ברפואה סינית

נעמי דרור היא מטפלת מוסמכת בעלת תואר ברפואה סינית ממכללת רידמן, ובעלת ניסיון בטיפול בבעיות פריון לפי הרפואה הסינית בבית חולים באחת הערים הגדולות והמתקדמות ביותר בסין. טיפולים לגבר בדיקור סיני וטיפולים בצמחי מרפא סיניים נמשכים בין חודשיים לשלושה בכדי לחדש את ספירת הזרע ולהביא לפתרון בעיית הפוריות של המטופל.