מזון מגביר חלב אם

הריון ולידה

מה הכי חשוב לדעת לגבי מזון מגביר חלב אם? האפשרות להניק תינוק היא מתנה לכל אם. אמהות רבות עושות מאמצים להגיע להנקה מלאה עד לחזרה לעבודה מסודרת.

חלב אם, המיוצר בגוף האישה מיד לאחר הלידה, הוא עשיר בנוגדנים ומהווה חלק חשוב בבניית המערכת החיסונית של התינוק. אמהות שמוצאות את עצמן מתקשות בהנקה יכולות למצוא את הפתרון בטיפולים ברפואה סינית. הרפואה הסינית מציעה מגוון דרכים להגברת ייצור חלב אם אצל האישה. בחיפוש אחר מזון מגביר חלב אם אנחנו נפנה לגלקטוגוגים הנחשבים למגבירי ייצור חלב אם. ברפואה הסינית ההתייחסות לגלקטוגוגים היא רבה וישנם צמחי מרפא סיניים המשמשים להגברת ייצור החלב.

מזון מעודד הנקה

הרצון של האישה להניק הוא טבעי אך לא תמיד הגוף מאפשר זאת. לעיתים, בעיות הנקה נוגעות לטכניקה ויועצת הנקה יכולה לעזור לאם הטרייה במנח הנכון לתינוק בכדי שיוכל לינוק בצורה טובה. התזונה של האישה המניקה הוא רלוונטי מאוד להנקה ולכן יש חשיבות בהקפדה על תזונה מאוזנת הכוללת את כל המרכיבים העיקריים שהגוף צריך. מזון מעודד הנקה כולל צמחים רבים שנמצאו כיעילים להגברת ייצור החלב.

מזונות המגבירים חלב אם על-פי הרפואה הסינית

על-פי הרפואה הסינית, התזונה של האם היא חשובה בכדי להגביר את ייצור החלב בזמן הנקת התינוק. כאמור, מזונות המגבירים חלב אם מכילים גלקטוגוגים העוזרים לגוף האישה לשפר ולהגביר את ייצור חלב האם בתקופה החשובה של הנקת התינוק.

מזונות המעוררים יצירת חלב אם בהכוונה מלאה של מטפלת ברפואה סינית

נשים הנדרשות לשפר את ייצור חלב האם יכולות לפנות למטפלת מוסמכת ברפואה סינית שתכוון אותן לפתרונות היעילים והטבעיים הקיימים היום. קיים מידע רב על מזונות המעוררים יצירת חלב אם וחשוב לקבל מידע מקצועי ממטפלת מוסמכת בתחום. אם אתן מחפשות מזון מגביר חלב אם, מומלץ לכן לפנות לנעמי דרור המומחית להגברת ייצור חלב אם ומנוסה בתחום מזון מגביר חלב אם. נעמי דרור היא מטפלת מוסמכת ברפואה סינית ועוזרת למאות נשים בישראל לשפר את ייצור חלב האם שלהן בדרכים טבעיות ובריאות. אם החלטתן לפנות לנעמי דרור, תהיו בטוחות שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר להגברת חלב אם.