מומחית לפריון

מה הדרך הטובה ביותר לתמוך בגוף האישה העוברת טיפולי פוריות? טיפולי פוריות מתבצעים במקרים בהם האישה לא מצליחה להרות גם לאחר נסיונות רבים. נשים רבות העוברות טיפולי פוריות או חוות קושי המפריע להן להרות, פונות לרפואה הסינית המסורתית המטפלת בפוריות נשית. ניתן למצוא מומחית לפריון גם ברפואה הסינית המתמחה בפוריות נשית. טיפולים ברפואה הסינית מהווים תמיכה וטיפול בבעיות של פוריות בדרכים טבעיות. תהליך טיפולי פוריות הוא מורכב ומהווה קושי פיזי ונפשי גם לבן הזוג.

טיפולים עם מומחית לפריון ברפואה הסינית מתייחסים להיבט הפיזי והנפשי של המטופל והסביבה שלו. יש חשיבות רבה שגם בן הזוג ישתתף בתהליך, ולעיתים קיים הכרח לצרף את בן הזוג לתהליך במקרים בהם בעיית הפוריות נובעת מהצד שלו.

מומחה לפריון המטפל על-פי עקרונות הרפואה הסינית

עקרונות הרפואה הסינית מושרשים במסורת סינית עתיקה הקיימת אלפי שנים ונשמרו בצורה מושלמת עד ימינו. ניתן היה למצוא מומחה לפריון גם בסין המסורתית. גם היום בבתי החולים בסין ישנן מחלקות נפרדות המתמחות ברפואה סינית בלבד עם מומחה לפריון המטפל בפוריות האישה בדרכי טיפול ברפואה הסינית.

מומחית להריון ולידה

הרפואה הסינית מתייחסת לתהליך ההריון והלידה בחשיבות רבה מאוד. תהליך ההריון מתאפיין בסימפטומים רבים ולא נעימים לאישה ההרה. צמחי המרפא הסיניים עוזרים להפחית את הקושי במהלך ההריון ואת התחושות הפיזיות והנפשיות המפריעות לאישה ההרה בתפקוד היום יומי שלה. אם אתם מחפשים מומחית להריון ולידה, אתם מוזמנים לפנות למטפלת המנוסה ביותר בתחום, נעמי דרור. נעמי דרור היא מומחית לפריון ובעלת ניסיון רב בטיפול בנשים וגברים הסובלים מבעיות פוריות.

נעמי דרור מומחית לפריון ומוסמכת ברפואה סינית

נעמי דרור, בוגרת מצטיינת במכללת רידמן בפקולטה לרפואה סינית, היא מומחית להריון ולידה ולבעיות פוריות. נעמי דרור משלבת בטיפולים שלה אלמנטים מסורתיים מהרפואה הסינית ושיטות טיפול מעולם הדולה בה היא מתמחה גם כן. טיפולים ברפואה הסינית לפריון הם טיפולים תומכים אשר מחזקים את הגוף ואת המצב הנפשי של האישה ההרה בכדי להביא אותה לשקט נפשי ורוגע העוזרים מאוד לפריון וללידה. ברגע שתפנו לנעמי דרור לטיפול ברפואה הסינית, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו את היחס והטיפול
הטובים ביותר.