זירוז לידה שמן קיק

זירוז לידה שמן קיק הינו אמצעי זירוז לידה טבעי ונפוץ בקרב נשים רבות הנמצאות בשלבים סופיים של ההריון, אך עדיין לא הגיעו אל חדר הלידה, וזקוקות לזירור. זירוז לידה שמן קיק נחשב לבטיחותי, ולכן נשים רבות מרגישות ביטחון להשתמש בו. זירוז לידה שמן קיק נחשב למשלשל איכותי, אפקטיבי וטבעי, וידוע כמזרז לידה. חשוב להתחיל במינון מועט, ולראות מה ההרגשה והסימפטומים לאחר. נעמי דרור הינה מטפלת מוסמכת, ומומחית בנושאים של לידה, פריון, זירוז לידה שמן קיק ואמצעים טבעיים נוספים.

זירוז לידה טבעי שבוע 37

קיימות תרופות סבתא רבות ומגוונות לזירוז לידה, כאשר אחת מהן היא זירוז לידה שמן קיק. השמן מעודד את פעולת המעיים ומרוקן אותו, האפקט הוא זירוז לידה טבעי ואפקטיבי. ריקון המעיים למעשה מסייע ומאיץ את בואם של הצירים. אם אכן השמן משפיע ואכן גורם לשלשולים, חשוב במיוחד לשתות כמות גדולה של מים, על מנת למנוע התיישבות. שמן קיק זירוז לידה הוא כאמור האמצעי הטבעי והטוב ביותר.

שמן קיק זירוז לידה

ישנן שיטות רבות לזירוז לידה, כאשר אחת מהן הוא שמן הקיק. מדובר במקדם לידה מוכר ופופולרי, ולמעשה יכול לבצע זירוז של הלידה באופן טבעי באמצעות פעילות מעיים, והגעה מוקדמת של צירים. מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש בשמן הקיק, על מנת למנוע תופעות של אלרגיה, או תופעות קשות שונות, אך כאמור, מדובר בשיטה טבעית, ובדרך כלל היא נטולת סכנות או תופעות לוואי מסוכנות ומרחיקות לכת. נעמי דרור, מטפלת מוסמכת, בעלת ניסיון רב בתחומים של זירוז לידה, פיריון, והריון, מעניקה מגוון רחב של שירותים לנשים במהלך הלידה, לפני, ואחרי.

כמה זמן לוקח זירוז לידה

למעשה, אחרי ששבוע ה-42 חולף, מחקרים רבים מראים כי שיעור התמותה של העוברים עולה באופן משמעותי. לכן, קיימת שאיפה לסיים את ההריון לפני שמגיעים לשלב זה. זו הסיבה העיקרית לתהליכי זירוז ושיטות זירוז הקיימות כיום. כמו כן, קיימות סיבות נוספות כמו סכנה הנשקפת לאם, רעלת הריון, סיבוכים, ועוד. במקרים מסוג זה, הפתרון האידאלי הוא לידה, ולכן לאחר שבוע 40 או 42, השאיפה כי העובר יהיה כבר בריא ושלם, ומחוץ לרחם.

צמחי מרפא להשראת לידה

צמחי מרפא הינם כלי נפלא שניתן להיעזר בו בכדי להכין עצמך ללידה. את הפורמולה Mama Boost כתבתי להכנה ללידה משבוע 38 והשראת לידה. הפורמולה תומכת בתהליך הטבעי של הגוף ולכן מתייחסת למכלול של תהליכים המובילים ללידה – על ידי הזרמת דם אל הרחם, ריכוך צוואר הרחם והרצועות העוטפות ומחזיקות את הרחם, שיפור יכולת הכיווץ של שריר הרחם והרגעה כללית. Mama Boost, כשמה כן היא, מטרתה לתת בוסט ולחזק את משאבי הגוף בכדי לאפשר התחלה של לידה, ולא לכפות מהלך לא רצוי על הגוף. ניתן להיעזר בפורמולה זו לפני לידה וכן במהלך לידה שלא מתקדמת.

 1. שירן

  הגעתי לנעמי לטיפול לקראת הלידה השלישית שלי. הלידה הראשונה ושנייה היו קיסרי עקב חוסר התקדמות. קיבלתי פיטוצין שלא קידם אותי מעבר לפתיחה 1. החלטתי הפעם להתחיל בשיטות טבעיות עוד לפני התאריך. נעמי נתנה לי שתי תמציות כדי להכין את הרחם ללידה (Mama Prep, Mama Boost) וטיפלה בי בדיקור. ובשעה טובה זכיתי לחוות לידה רגילה אחרי 2 ניתוחים קיסריים!! ממליצה בחום לכולן על המוצרים של נעמי להכנה ללידה!

 2. לילך

  לקחתי את מאמא בוסט לפני הלידה השלישית שלי אחרי 2 לידות לא פשוטות.
  כבר בהתחלה הרגשתי יותר חיונית, והשינה שלי השתפרה.
  הגעתי ללידה באופן ספונטני בשבוע 40+2, והיתה לידה טובה וזורמת.
  ואחרי הלידה הרגשתי יותר טוב מבפעמים הקודמות. ממליצה מאוד על המוצר!

 3. תמר

  נעמי היא מטפלת מקצועית ונעימה.
  לקחתי את הפורמולה הזאת לשם זירוז, ואחרי 48 שעות נולדה ביתי💗

 4. מאירה

  הגעתי לנעמי להכנה ללידה בשבוע 38 להיריון, היא טיפלה בי בדיקור ובנוסף לקחתי את הפורמולה mama boost. אחרי שבוע ילדתי בלידה זורמת ומדהימה, אין לי ספק שהצמחים תרמו לתהליך. תודה!!

טיפים לזירוז לידה טבעית בבית

 • עיסוי נקודות הדיקור:
 • – הנקודה הראשונה נמצאת על כף היד, בין האצבע הראשונה לשנייה בגובה השריר. נקודה זאת לעיתים רגישה למגע ויכולה להשפיע אפילו מיידית על הרחם.
 • – הנקודה השנייה נמצאת בצד הפנימי של הרגל, כ 4 אצבעות מעל עצם המלאולוס (הגבעה הקטנה בקרסול), בין העצם לשריר.
 • עיסוי של איזור הכתפיים ולחיצות עמוקות על השריר בין הכתף לצואר.
 • שתיית חליטת עלי פטל או לקיחת תמצית צמחית הניתנת על ידי המטפל.
 • פעילות גופנית והליכה.
 • קיום יחסי מין וגירוי הפטמות- דבר זה מפריש אוקסיטוצין ופרוסטגלנדינים טבעיים בגוף.

לשאלות נוספות לגבי זירוז לידה את מוזמנת ליצור קשר054-5421760