וריקוצלה טיפול טבעי

כחמישה עשר אחוז מן הגברים סובלים מבעיות פריון, מתוכם רק חלק קטן סובלים מבעיה גנטית או תורשתית.

טיפול טבעי בוריקוצלה עם נעמי דרור

כל השאר סובלים מבעיה די שכיחה שנקראת וריקוצלה. יש וריקוצלה קלה ויש וריקוצלה דו צדדית. ניתן לקבל טיפול בוריקוצלה באופן טבעי בקליניקה של נעמי דרור. נעמי דרור מקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית שלה בירושלים וגם בקופת חולים “כללית”. בנוסף נעמי דרור מרצה ללימודי צמחי מרפא וגניקולוגיה במגמה לרפואה סינית ב”מכללת מעינות” – שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה.

נעמי דרור רכשה את השכלתה המקצועית במכללת רידמן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. מאז פתיחת הקליניקה שלה, נעמי דרור מעניקה מגוון טיפולים טבעיים, ביניהן טיפול בוריקוצלה באופן טבעי. טיפול טבעי בוריקוצלה יעיל גם כשמדובר על וריקוצלה קלה וגם כשמדובר על וריקוצלה דו צדדית. וריקוצלה טיפול טבעי (כמו טיפול נטורופתי בוריקוצלה) מומלץ הרבה יותר מאשר טיפול כירורגי. בטיפול כירורגי עושים קשירה או חסימה של הורידים שגורמים לבעיה, לעומת טיפול אלטרנטיבי בוריקוצלה שהינו הרבה פחות פולשני.

וריקוצלה ופוריות

שק האשכים הוא מפעל אנושי לייצור זרע. האשכים מקבלים חמצן דרך העורקים כאשר כל מה שאינו נחוץ נפלט דרך הורידים. בתוך האשכים ישנם שסתומים חד כיווניים שתפקידם לנקז את הדם כלפי מעלה ולא לתוך האשכים. לעתים קורה שהשסתומים האלה מתקלקלים ולא עושים את עבודתם. המצב יוצר וירידים רחבים שמתפתלים ופוגעים באספקת חמצן ובפינוי פסולת.

במצב כזה, ייצור הזרע באשכים נפגע. במידה לא מועטה של ודאות, ניתן לומר כי כאשר ישנן בעיות של פוריות הגבר, מדובר בוריקוצלה.  נעמי דרור מציעה וריקוצלה טיפול טבעי. טיפול טבעי בוריקוצלה מבוסס על שנים רבות של נסיון מקצועי באמצעות חומרים טבעיים אשר משולבים בידע טכנולוגי חדיש. וריקוצלה טיפול טבעי יכול לסייע בפתרון בעיה בצורה טבעית ופשוטה.

זיהוי וטיפול אלטרנטיבי בוריקוצלה לפי הרפואה הסינית

ניתן לאבחן וריקוצלה על ידי בדיקת טמפרטורה של כיס האשכים (קראו בהרחבה על וריקוצלה תסמינים). נעמי דרור עברה התמחויות שונות בארץ ובסין בתחום הפריון, עם דגש על הטיפול האינטגרטיבי. טיפול נטורופתי בוריקוצלה מתבצע לאחר ובהתאם לאבחון המדוייק של המטופל/ת ומותאמים להם/ן באופן אישי. וריקוצלה טיפול טבעי גם הוא נעשה לאחר בדיקה, אבחון והתאמת הטיפול המדוייק לפתרון הבעיה. על פי הרפואה הסינית, תחלואים הם העדר איזון אנרגטי בגוף. נעמי דרור משתמשת בכלים הטיפוליים שברשותה על מנת להשיב את האיזון לגוף. נעמי דרור מאמינה שכל מטופל/ת הוא/היא אינדיבידואל ולכן הטיפול בו /בה מותאם עבורו/ה באופן אישי.

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

 1. יגאל

  לפני 6 שנים התחלנו לעשות טיפולי הפריה וכחלק מהבדיקות עשו לי בדיקת ווריקוצלה ומצאו לי וריקוצלה ברמה נמוכה בשנה וחצי האחרונות התחילו לי גם כאבים בצד הגעתי לפה לאתר החלטתי לרכוש את המוצר הכאבים נעלמו ובבדיקה שעשיתי לפני שבוע הווריקוצלה נעלמה ובזכותכם אני לא צריך לעשות ניתוח. תודה רבה לכם

 2. דוד

  שלום רב. לפני שנה בערך עשיתי אולטרסאונד ואמרו שיש לי וירקוצלה דרגה 3 והאורולוג הציע לי לעשות בדיקת זרע, בבדיקת זרע גיליתי שהזרע של דל מאוד והרופאים הציעו לי לעשות את הניתוח וסירבתי לעשות את הניתוח במקום כל כך רגיש וחיפשתי דרכים עקיפות יותר על מנת לטפל בבעיה , תחילה טסתי לחו”ל אחרי הטיפול שלי שם חזרתי לעשות שוב בדיקת זרע והתוצאה הייתה ללא שינוי, אחרי שחיפשתי כל מיני דרכי טיפול לווריקוצלה. פניתי לנעמי דרור ורכשתי את הvari male , ואחרי שימוש של 4-5 חודשים בו איכות הזרע שלי לא תאמינו השתפר משמעותית ובאולטרסאונד חוזר אין עידות לווריקוצלה, אני פשוט קפאתי במקום מרוב שמחה , ואחרי שראיתי את התוצאות האלה אני ממליץ לכל מי שנתקבל בבעיה כמו שלי לרכוש את המוצרים של נעמי דרור עוד היום אתם לא מבינים איך זה שינה לי את החיים ❤

 3. לירן

  לאחר תקופה ארוכה שסבלתי מכאבים באזור אינטימי ושקלתי לעבור ניתוח כדי להפסיק עם הסבל, הגעתי דרך המלצות למוצר ורי מל, מוצר טבעי ששינה את חיי. לאחר תקופה קצרה יחסית של שימוש בורי מל, הכאבים פסקו כלא היו ובנוסף לאורך כל אותה התקופה זכיתי גם לשירות וליווי מקצועי מדהים מיונתן שהיה זמין עבורי לכל שאלה והתייעצות בנושא הטיפול. נעמי ויונתן תודה רבה לכם על הכל!

 4. יוסי

  הגעתי אליכם מחיפוש בגוגל.
  היו לי כאבים מאוד חזקים, גם אחרי קיום יחסים.
  ראיתי ממש את הווריד שהיה נפוח. וממש לא רציתי לעשות את הניתוח
  לקחתי את הוורימל למשך 3 וחצי חודשים סה״כ 5 בקבוקים
  כבר בהתחלה אחרי שבועיים הרגשתי שיפור פתאום הכאבים נעלמו והנפיחות ירדה, וגם כשלעיתים הם חזרו בגלל ישיבה ממושכת על כיסא הם היו ממש ממש חלשים ונעלמו מהר.
  עכשיו אחרי בדיקת אולטרהסאונד נוספת פשוט לא היתה עדות לווריקוצלה.
  תודה רבה לכם על הכל ממש, שירות מצויין כל שאלה שהיתה לי בדרך תמיד יונתן היה זמין וממש נעים.
  אני ממליץ לכל אחד לנסות את המוצר המופלא הזה באמת מכל הלב.
  יוסי

 5. טלי

  הבן שלי בצבא בעל וריקוצלה סבל מכאבים
  הזמנו לו את הורימל לפני כחודש וכבר המצב השתנה פלאים!!!!
  תוך חודש הכאב כמעט נעלם והבן שלי חזר לעשות ספורט!
  בתור אמא אני כל כך שמחה שהגענו אליכם והתחלנו את הטיפול הזה
  תודה לכם!!

עוד מאמרים בנושא

לחץ כאן לקבלת המדריך המלא לטיפול בוריקוצלה- בחינם!

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ
בכל נושא או בעיה.