וריקוצלה טיפול טבעי

כחמישה עשר אחוז מן הגברים סובלים מבעיות פריון, מתוכם רק חלק קטן סובלים מבעיה גנטית או תורשתית.

כל השאר סובלים מבעיה די שכיחה שנקראת וריקוצלה. יש וריקוצלה קלה ויש וריקוצלה דו צדדית. ניתן לקבל טיפול בוריקוצלה באופן טבעי בקליניקה של נעמי דרור. נעמי דרור מקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית שלה בירושלים וגם בקופת חולים “כללית”. בנוסף נעמי דרור מרצה ללימודי צמחי מרפא וגניקולוגיה במגמה לרפואה סינית ב”מכללת מעינות” – שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה. נעמי דרור רכשה את השכלתה המקצועית במכללת רידמן וסיימה את לימודיה בהצטיינות. מאז פתיחת הקליניקה שלה, נעמי דרור מעניקה מגוון טיפולים טבעיים, ביניהן טיפול בוריקוצלה באופן טבעי גם כשמדובר על וריקוצלה קלה וגם כשמדובר על וריקוצלה דו צדדית. וריקוצלה טיפול טבעי מומלץ הרבה יותר מאשר טיפול כירורגי. בטיפול כירורגי עושים קשירה או חסימה של הורידים שגורמים לבעיה.

שק האשכים הוא מפעל אנושי לייצור זרע. האשכים מקבלים חמצן דרך העורקים כאשר כל מה שאינו נחוץ נפלט דרך הורידים. בתוך האשכים ישנם שסתומים חד כיווניים שתפקידם לנקז את הדם כלפי מעלה ולא לתוך האשכים. לעתים קורה שהשסתומים האלה מתקלקלים ולא עושים את עבודתם. המצב יוצר וירידים רחבים שמתפתלים ופוגעים באספקת חמצן ובפינוי פסולת.

במצב כזה, ייצור הזרע באשכים נפגע. במידה לא מועטה של ודאות, ניתן לומר כי כאשר ישנן בעיות פוריות אצל הגבר, מדובר בוריקוצלה.  נעמי דרור מציעה וריקוצלה טיפול טבעי. הטיפול מבוסס על שנים רבות של נסיון מקצועי באמצעות חומרים טבעיים אשר משולבים בידע טכנולוגי חדיש. וריקוצלה טיפול טבעי יכול לסייע בפתרון בעיה בצורה טבעית ופשוטה.

ניתן לאבחן וריקוצלה על ידי בדיקת טמפרטורה של כיס האשכים. נעמי דרור עברה התמחויות שונות בארץ ובסין בתחום הפריון, עם דגש על הטיפול האינטגרטיבי. הטיפולים מתבצעים לאחר ובהתאם לאבחון המדוייק של המטופל/ת ומותאמים להם/ן באופן אישי. וריקוצלה טיפול טבעי גם הוא נעשה לאחר בדיקה, אבחון והתאמת הטיפול המדוייק לפתרון הבעיה. על פי הרפואה הסינית, תחלואים הם העדר איזון אנרגטי בגוף. נעמי דרור משתמשת בכלים הטיפוליים שברשותה על מנת להשיב את האיזון לגוף. נעמי דרור מאמינה שכל מטופל/ת הוא/היא אינדיבידואל ולכן הטיפול בו /בה מותאם עבורו/ה באופן אישי.

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

 1. לירן

  לאחר תקופה ארוכה שסבלתי מכאבים באזור אינטימי ושקלתי לעבור ניתוח כדי להפסיק עם הסבל, הגעתי דרך המלצות למוצר ורי מל, מוצר טבעי ששינה את חיי. לאחר תקופה קצרה יחסית של שימוש בורי מל, הכאבים פסקו כלא היו ובנוסף לאורך כל אותה התקופה זכיתי גם לשירות וליווי מקצועי מדהים מיונתן שהיה זמין עבורי לכל שאלה והתייעצות בנושא הטיפול. נעמי ויונתן תודה רבה לכם על הכל!

 2. דוד

  שלום רב. לפני שנה בערך עשיתי אולטרסאונד ואמרו שיש לי וירקוצלה דרגה 3 והאורולוג הציע לי לעשות בדיקת זרע, בבדיקת זרע גיליתי שהזרע של דל מאוד והרופאים הציעו לי לעשות את הניתוח וסירבתי לעשות את הניתוח במקום כל כך רגיש וחיפשתי דרכים עקיפות יותר על מנת לטפל בבעיה , תחילה טסתי לחו”ל אחרי הטיפול שלי שם חזרתי לעשות שוב בדיקת זרע והתוצאה הייתה ללא שינוי, אחרי שחיפשתי כל מיני דרכי טיפול לווריקוצלה. פניתי לנעמי דרור ורכשתי את הvari male , ואחרי שימוש של 4-5 חודשים בו איכות הזרע שלי לא תאמינו השתפר משמעותית ובאולטרסאונד חוזר אין עידות לווריקוצלה, אני פשוט קפאתי במקום מרוב שמחה , ואחרי שראיתי את התוצאות האלה אני ממליץ לכל מי שנתקבל בבעיה כמו שלי לרכוש את המוצרים של נעמי דרור עוד היום אתם לא מבינים איך זה שינה לי את החיים ❤

 3. יגאל

  לפני 6 שנים התחלנו לעשות טיפולי הפריה וכחלק מהבדיקות עשו לי בדיקת ווריקוצלה ומצאו לי וריקוצלה ברמה נמוכה בשנה וחצי האחרונות התחילו לי גם כאבים בצד הגעתי לפה לאתר החלטתי לרכוש את המוצר הכאבים נעלמו ובבדיקה שעשיתי לפני שבוע הווריקוצלה נעלמה ובזכותכם אני לא צריך לעשות ניתוח. תודה רבה לכם

 4. מישל

  לי היה כאבים עזים בדיוק באזור האשכים בצד שמאל גם בזמן קיום יחסים..עשיתי בדיקות ואובחנתי לווריקוצלה ..
  פחדתי מאוד לא מהניתוח אלא שלא יצליח הניתוח והכאב ישאר ..ואז הכרתי את נעמי דרור דרך האינטרנט וקניתי את התמצית ..
  לאחר שבוע שלם התחלתי באמת להרגיש יותר טוב ..
  כיום אחרי חודשיים בטיפול יום יומי אני מרגיש הרבה יותר טוב וכמעט נעלם לי ..כאבים כבר אין. וגם הנפיחות באזור כמעט נעלמה.
  אני באמת ממליץ על התמצית הזאת ועל האנשים המדהימים המקסימים נעמי ויונתן מהשירות לקוחות..
  עמדו לצידי בכל השאלות יעצו וליוו אותי לכל הדרך אני רוצה להודות לכם על הכול.

 5. תמיר

  נעמי, עכשיו שבתנו המהממת כבר גדלה ומזמן כבר לא ביצית וזרע, אני מוצא לנכון לכתוב לך תודה.
  פחדתי שלא נצליח להרות, חששתי שאני לא מספיק “גבר”.
  בזכות הדיקור, פורמולת הפלא שלך, החיוביות ושלוות הנפש שלך, זה קרה והוכחת לי שאני גבר גבר.
  תודה על התמיכה בשעות שרוב בני האדם כבר לא במשרד, ואת כבר בקליניקה קוראת מאמרים בשפות לועזיות כדי להשתפר ולשפר. תודה על העזרה בשינויי אורח החיים ותזונה נכונה. תודה בשמי ובשם כל משפחתי.

 6. רופא רפאל

  שנים שאני סובל מכאבים שם ומחפש פתרון, כל בוקר לפני שאני מתעורר הייתי סובל מדקירות בצד שמאל.
  המצב השתפר פלאים! לאחר בקבוק אחד זה פשוט כמעט נעלם.
  אני היום מזמין את הבקבוק השני כדי לסיים עם זה אחת ולתמיד.
  רוצה להמליץ בחום על המוצר, ועל השירות האדיב כלכך.
  תודה רבה נעמי.

 7. קובי

  בהתחלה הייתי מאוד סקפטי ולא האמנתי שזה יוכל לעזור לי, אבל הפחד שהיה לי מלעשות ניתוח במקום כלכך רגיש
  החלטתי לנסות ואני פשוט לא האמנתי, לאחר טיפול מלא של מספר חודשים המצב של הזרע כלכך השתפר ובזכות המוצר הזה הצלחנו להיכנס להיריון באופן טבעי (אחרי שנתיים של נסיונות שונים)
  פשוט תודה רבה נעמי!
  ממליץ ממש.

 8. שמרית

  קניתי את הפורמולה הזו עבור בני בצבא אשר אובחן עם וריקוצלה וסבל מאוד מכאבים באזור האשכים. לאחר כשבוע של נטילת הפורמולה הוא חש שיפור משמעותי והכאב עבר לחלוטין!

עוד מאמרים בנושא

לחץ כאן לקבלת המדריך המלא לטיפול בוריקוצלה- בחינם!

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ
בכל נושא או בעיה.