הכנה ללידה

רוצה להגיע כמה שיותר מוכנה לחדר הלידה? רוצה להימנע ככל הניתן מתפרים ולעבור לידה הרמונית ובריאה? אם ענית על אחת מהשאלות הללו 'כן', הגעת למקום הנכון. אם כך, מה עלייך לעשות כדי להכין את גופך כראוי לרגע הלידה ולכל אחד מכל שלבי הלידה? כל מה שרצית לדעת על הכנה ללידה כאן בהמשך.

בספרים ובקורסים של הכנה ללידה מספרים בעיקר על השלב האקטיבי יותר של הלידה- ‘פתיחת צוואר הרחם’, ופחות מתייחסים לתהליכים הקודמים לכך להם השפעה ניכרת על הלידה.

כדי להגיע כמה שיותר מוכנה ללידה ולאפשר לידה הרמונית חשוב להבין מה קורה בגופך בכל שלבי הלידה, שכן הבשלת הרחם וצוואר הרחם כחלק מתהליך הריון ולידה הוא תהליך פנימי ועמוק שבדרך כלל אורך כמה שבועות.

עוד לפני שצוואר הרחם נפתח הוא צריך להתכונן למאורע, ולשם כך הגוף שולח אליו תגבור של תאי דם אדומים ולבנים כדי לרכך אותו ולאפשר לו לנוע ולהיפתח.

במקרה ששריר הרחם לא קיבל את ההזנה הזו לקראת הלידה, גם אם נבצע זירוז טבעי או תרופתי כגון פיטוצין, צוואר הרחם לא יצליח להיפתח, או שייקח לו הרבה מאוד זמן להיפתח.

זה כמו ללחוץ על הגז כשהרכב בניוטרל, זה לא יקדם אותנו לשום מקום. מכאן ניתן להבין את החשיבות בהכנה ללידה – אם כך, מה ניתן לעשות כדי להתכונן לרגע הכה מרגש? קורס הכנה ללידה!

צוואר הרחם הוא איבר פנימי המחבר בין הרחם לנרתיק דרכו עובר הווסת ולו תפקיד חשוב בהריון ולידה. באופן טבעי הבשלת הרחם וצוואר הרחם היא תהליך פנימי ועמוק שבדרך כלל אורך כמה שבועות. בספרים ובקורסים של הכנה ללידה מספרים בעיקר על השלב האקטיבי יותר של הלידה- ‘פתיחת צוואר הרחם’, ופחות מתייחסים לחשיבות של התהליכים הקודמים לכך.
צוואר הרחם נפתח כתוצאה מהתכווצויות הרחם אך אם נלך כמה שלבים אחורה נגלה כי עוד לפני שצוואר הרחם נפתח ישנו תהליך מקדים בו הגוף שולח אליו תגבור של תאי דם אדומים ולבנים במטרה לרכך אותו, לאפשר לו לנוע ולאפשר את יציאתו של העובר. כחלק מכלל ההכנה ללידה כאן בדיוק את נכנסת לתמונה, ישנן פעולות שתוכלי לעשות במטרה להכין את גופך ללידה באופן טבעי, לשפר את יכולות הכיווץ ולהוביל ללידה הרמונית ובריאה.

הכנת גוף האישה ללידה משמעה איזון ותמיכה הן פיזית והן נפשית לפני הלידה- כלומר חיזוק הגוף, שיפור זרימת דם כללית והרגעת היולדת. גופך מתחיל להכין עצמו ללידה באופן טבעי כבר בתחילת הטרימסטר האחרון, סביב שבועות 32-34, בשלב בו האגן שולח תגבור של דם לרחם והורמונים המרככים ומכינים את השטח והתינוק מתבסס באגן.
לרפואה המשלימה מגוון שיטות, וביניהם דיקור סיני וצמחי מרפא, אשר יכינו את גופך ללידה וישפרו את התנאים באופן טבעי וכל זאת מבלי לכפות עליו לידה.

רגע לפני שאפרט על השיטות הנלמדות שניתן ללמוד כחלק מתוך קורס הכנה ללידה, חשוב לי לשים דגש על ההבדל בין זירוז לבין הכנה ללידה, שכן להבדיל מהכנה ללידה המושג “זירוז לידה” מתייחס למצב בו יש אינדיקציה לגרום להתחלה של לידה באופן מיידי.

התוויה לזירוז לידה יכולה להיות סכרת הריונית, הערכת משקל גבוהה של התינוק, רעלת הריון, מיעוט מי שפיר, הריון עודף ועוד.

במהלך שנותיי כמטפלת ברפואה הסינית השתמשתי פעמים רבות בכלים שיש לרפואה הסינית במטרה לייעל את תהליך הלידה, נשים רבות היו פונות אלי בשבוע מתקדם מאוד או רגע לפני זירוז בבית החולים מחשש להתערבות רפואית.

ככל שטיפלתי יותר כך למדתי וחקרתי את הנושא לעומק של שלבי הלידה מתוך רצון לתת מענה אפקטיבי לנשים יולדות. שתי השיטות המוכרות והשימושיות ביותר ברפואה המשלימה הן דיקור ושימוש בצמחי מרפא

אשמח ליעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא , ניתן לפנות אלי ישירות בווטסאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

הכנה ללידה עם דיקור

כיצד דיקור סיני יכול להכין את גופך ללידה? מחקרים שנערכו באנגליה ובסין מצאו כי השימוש בדיקור במהלך הטרימסטר האחרון מעלה את הסיכוי של נשים ללדת באופן טבעי קרוב יותר לתאריך המשוער, ומקצר את השלב הלטנטי של הלידה.

מטרתו של קורס הכנה ללידה היא לעזור לגוף לקבל את המשאבים שהוא צריך לקראת הלידה, כאשר בטיפול שכזה יש להתייחס גם לפן הנפשי, אשר משפיע רבות על תהליך הלידה. פן נפשי יכול לבא לידי ביטוי כאשר אישה מפחדת מהלידה או מהרעיון האימהות, או שיש לה קושי לאבד שליטה ולשחרר.

בטיפול בדיקור סיני אני משתמשת בנקודות שונות בגוף אשר מזינות את הרחם וצוואר הרחם, ומזרימות דם ואנרגיה באזור האגן.

נקודות אלו לאו דווקא נמצאות קרוב לרחם (על הבטן או על הגב התחתון), כאשר לרוב אני דווקא נעזרת בנקודות הנמצאות על היד או הרגל, אשר יש להן יכולת להשפיע על הרחם. אין כאן פעולה חיצונית אגרסיבית שנעשית כדי לזרז תהליכים, אלא ניסיון לספק לגוף את מה שהוא צריך כדי לעשות זאת לבד.

צמחי מרפא כהכנה ללידה

צמחי מרפא הינם דרך נפלאה להכנת הגוף ללידה כאשר להם תפקיד חשוב התורם לתהליך הלידה ולשיקום האם לאחר הלידה. צמחים להכנה ללידה צריכים לתמוך בתהליך הטבעי של הלידה בכדי לשפר את יכולת הכיווץ של הרחם מה שתורם משמעותית ללידה הרמונית ובריאה. 

במטרה לייעל את הליך הלידה ולהכין את גופך לרגע זה, ואחרי שנים של ניסיון רב בתחום, פיתחתי שני מוצרים שיכינו את גופך ללידה, Mama Prep + Mama Boost מבית Leaf of Life , כל אחד מהם מתאים לשלב אחר בהריון ולכן אני אוהבת לקרוא להם "הכנה ללידה בשני שלבים".

המוצרים הללו מסייעים בהכנת הגוף ללידה ובתמיכת האישה במהלך ואחרי הלידה ומכילים צמחי מרפא המחזקים את מאגרי הגוף במטרה לאפשר גמישות של הרקמה הרכה באגן,  מסייעים בפתיחת צירים יעילים, ותורמים להתקדמות הרמונית של הלידה.

Step1: Mama Prep

Mama Prep (מאמא פרפ) הינה פורמולת הכנה ללידה המבוססת על עלי פטל ועלי סרפד, צמחים הידועים בתמיכתם ברחם ובמערכת הגניקולוגית ומתאימה לשימוש משבוע 34 להריון. הפורמולה Mama Prep מסייעת לאשה ההרה בתקופת הטרימסטר השלישי, מסייעת בלידה רכה, ועוזרת לתמוך גם בתקופת משכב הלידה. 

Step2: Mama Boost

Mama Boost  (מאמא בוסט) הינה פורמולה המורכבת מצמחי מרפא בעלי איכות מחזקת ומזרימת דם ומתאימה לשימוש משבוע 38 להריון. פורמולה זו מרככת את הרקמה הרכה באגן, המאפשרת לצוואר הרחם גמישות בכדי להיפתח ולאפשר לתינוק לרדת בתעלת הלידה. מאמא בוסט כשמה כן היא, מטרתה לתת 'בוסט' ולחזק את משאבי הגוף בכדי לאפשר התחלה של לידה. הפורמולה אינה כופה על הגוף התחלה של לידה, אלא תומכת ביכולות של הגוף על ידי שיפור תנאי הרחם וסביבתה ומאפשרת לידה רכה. ניתן להיעזר בפורמולה זו לפני לידה וכן במהלך לידה שלא מתקדמת.
כמו כן הפורמולה ניתן לקחת את הפורמולה מייד אחרי הלידה להקלה על הדימומים וההתכווצויות.

אשמח ליעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא קורס הכנה ללידה, ניתן לפנות אלי ישירות בווטסאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

 1. מאירה

  הגעתי לנעמי להכנה ללידה בשבוע 38 להיריון, היא טיפלה בי בדיקור ובנוסף לקחתי את הפורמולה mama boost. אחרי שבוע ילדתי בלידה זורמת ומדהימה, אין לי ספק שהצמחים תרמו לתהליך. תודה!!

 2. תמר

  נעמי היא מטפלת מקצועית ונעימה.
  לקחתי את הפורמולה הזאת לשם זירוז, ואחרי 48 שעות נולדה ביתי?

 3. לילך

  לקחתי את מאמא בוסט לפני הלידה השלישית שלי אחרי 2 לידות לא פשוטות.
  כבר בהתחלה הרגשתי יותר חיונית, והשינה שלי השתפרה.
  הגעתי ללידה באופן ספונטני בשבוע 40+2, והיתה לידה טובה וזורמת.
  ואחרי הלידה הרגשתי יותר טוב מבפעמים הקודמות. ממליצה מאוד על המוצר!

 4. שירן

  הגעתי לנעמי לטיפול לקראת הלידה השלישית שלי. הלידה הראשונה ושנייה היו קיסרי עקב חוסר התקדמות. קיבלתי פיטוצין שלא קידם אותי מעבר לפתיחה 1. החלטתי הפעם להתחיל בשיטות טבעיות עוד לפני התאריך. נעמי נתנה לי שתי תמציות כדי להכין את הרחם ללידה (Mama Prep, Mama Boost) וטיפלה בי בדיקור. ובשעה טובה זכיתי לחוות לידה רגילה אחרי 2 ניתוחים קיסריים!! ממליצה בחום לכולן על המוצרים של נעמי להכנה ללידה!

 5. מיכל

  לקחתי את שני התמציות של נעמי לאחר שקראתי את המאמר שהיא כתבה בעיתון שקיבלתי בהכנה ללידה בביה״ח הדסה. בשבוע 34 התחלתי עם התמצית mama prep , ולאחר מכן את התמצית מאמא בוסט וב״ה היתה לי לידה מדהימה! בנוסף הדימום אחרי הלידה התקצר. שירות לקוחות מכל הלב. ממליצה בחום! מיכל

 6. שינה

  אחרי 5 לידות אני יכולה להגיד שהלידה האחרונה הייתה הטובה מבין כולן! לאחר הלידה לא האמינו לי כשאמרתי שאני מרגישה אנרגטית כל כך, אמרתי שיש לי “כדור פלא” כן, ככה זה הרגיש! אתם שואלים איך?! בזכות כמוסות הפלא ‘שלושת המאמאות’ של נעמי דרור.
  הפעם הלידה הייתה קלה, העייפות המתישה שהייתה לי בלידות הקודמות נעלמה! זו הרגשה מדהימה! הרגשתי רעננה ורגועה, למרות שיש לי עכשיו 5 ילדים בבית ועוד ארבעה של בעלי הנוכחי, חזרתי מבית החולים לגדוד – תשכחו ממנוחה!
  נוסף לכל, אני עצמאית ומנהלת עסק פרטי. הכמוסות בשבילי היו הצלה, חזרתי להרגיש כמו נערה בת 20 😁
  לא האמנתי כמה טוב השפיעו הכמוסות על הגוף שלי. כל התפקוד הכללי שלי לאחר הלידה השתפר פלאים! בדיוק בגלל זה אני קוראת לזה “כדור הפלא” זה הסוד שלי. אם את לקראת לידה, ורוצה לעבור את השליש האחרון של ההריון בצורה מדהימה עם אנרגיות טובות, כשאת חזקה, זה מה שיכין אותך ללידה! כדורים רבים שניסיתי לא עזרו לי, אך הכמוסות של נעמי עשו פלאים! מיותר לציין שנעמי גורמת תחושה נעימה כל כך ויונתן מנהל שירות הלקוחות עוזר ועונה בשמחה לכל שאלה.
  בלידה הזאת תני לגוף שלך להרגיש אחרת! אין דברים כאלה במקום אחר!

 7. אסתר יעקובוביץ

  אני רוצה להמליץ לכל אמא שקוראת את שורות אלו – המוצרים של נעמי דרור הם המוצרים הכי טובים שהשתמשתי בהם עד היום! אתחיל בזה שהמוצר הזה באופן ספציפי עזר לי מאוד, הרגשתי הבדל מאוד משמעותי לפני ואחרי.. באמת שלא האמנתי שזה ישפיע עלי עד כדי כך. אני הולכת להיות שגרירה שלכם, המוצרים האלו מ-ע-ו-ל-י-ם.. בהמשך לקחתי גם מאמא פלו להגברת חלב אם וגם המוצר הזה עשה לי ממש טוב והגביר לי את החלב באופן משמעותי. אם המוצרים לא היו טבעיים כנראה שהייתי חוששת אבל בגלל שהכל 100% טבעי ונעמי דרור חתומה עליו הרגשתי בטוחה. תודה, תודה, תודה!

 8. מיכאלה

  אני מסוג הנשים שפוחדות לנסות תרופות, שיקויים או כל מיני דברים מהסוג הזה והפעם החלטתי ללכת על זה ואני כל כך שמחה שעשיתי את זה! קודם כל ארגיע נשים שמזדהות איתי – מדובר במוצר טבעי, אנחנו אוכלות דברים לא בריאים(מודה), אז למה שלא נכניס לגופנו מוצר כזה שהוא טבעי ובאמת טוב ומועיל? בהריונות הקודמים פשוט סבלתי לקראת הסוף, רק חיכיתי ללדת ולסיים עם זה והפעם זה היה שונה, הרגשתי את יעילותו של המוצר ואני ממליצה בחום!!! 5 כוכבים? מגיע לכם 10!

 9. סיון

  Mama Boost תמצית הכנה ללידה של Leaf of Life הוא המוצר הכי טוב שנתקלתי בו עד היום לנשים בהריון! הדבר שחששתי מכל זה לעבור את הלידה מותשת עם 0 אנרגיות והמוצר הזה עזר לי להגיע עם אנרגיות חדשות שלא הכרתי שהיו בי. אני מאוד סקפטית ולא מיהרתי לקחת כל מוצר, אבל עשיתי מחקר יסודי בין כמה מוצרים והמוצר הזה הוא באמת ממש טוב! אני כל כך מרוצה, אמשיך להמליץ על המוצר הזה, הוא באמת מחולל ניסים!

 10. רוני ילין

  תודה רבה על שירות נהדר ומקצועי. ממליצה בחום.

 11. נטלי בן יעקב

  אני אחרי לידה ונעמי ויונתן, אני רוצה להודות לכם באופן אישי ולהמליץ על המוצרים שלכם. תחילה, השירות שלכם היה נעים ואני מאמינה שעוד נהיה בקשר. שנית, המוצרים שלכם היו לי מאוד מועילים וטובים ואני בטוחה שארכוש אותם בשנית בלידה הבאה בעזרת השם.
  ממליצה!

 12. לי יוסף

  הגעתי לטיפולים אצל נעמי ולקחתי מאמא בוסט, אני חייבת לציין שהמוצר הזה היה לי מאוד טוב ובאופן כללי עם הדיקור שעשיתי אני מאוד מרוצה. ממליצה גם על הטיפולים של נעמי.

 13. יפית

  אם לא הדולה שלי לא הייתי מכירה את המוצר הזה, ואחרי שהיא הכירה לי אותו העברתי את ההמלצה בין כל חברותיי.
  לרפואה הטבעית יש כל כך הרבה מה להציע וזה אחד המוצרים הטובים שיצא לי להכיר. הוא עוזר לגוף האישה ואין על זה טיפת עוררין, המוצר הזה מצוין, לקחתי אותו ממש בקלות ואני בטוחה שהוא עזר לי בלידה.

 14. אלמוג

  בהחלט מוצר ששווה להכיר ולרכוש לאלו שמתקרבות ללידה. רכשתי את הערכה (מאמא פרפ+מאמא בוסט) ואני ממליצה על השילוב של שניהם, בנוסף ממליצה גם על הצמיד נגד בחילות להריון, גם מוצר מצוין

מאמר נוסף שיכול לעניין אותך השראת לידה
יש לך שאלות נוספות? ניתן ליצור איתנו קשר ישירות בווצאפ (לחץ כאן לשליחת הודעה)

 

המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מגורם מקצועי מוסמך, אין לראותו כהמלצה ו/או הוראה ו/או עצה לשימוש במוצרים ו/או לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי ו/או להוות הצהרה לגבי יעילות המוצרים או תכונותיהם. המוצרים לא הוכחו מדעית ואינם מיועדים לשמש כתחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. השימוש במוצרים עשוי להוביל לתוצאות שונות מאדם לאדם, והמשתמשים מוותרים בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה מהחברה בהקשר זה. מוצריה של חברת ליף אוף לייף מבית נעמי דרור אינם תרופות וגם הם אינם מהווים תחליף לכל תרופה או שימוש אחר מגורם רפואי מקצועי מוסמך. אין בתמונות שבאתר זה כדי להוות מצג או התחייבות כלשהם באשר ליעילות המוצרים.

איזה סוג טיפול
מתאים לך?

אני רוצה להתאים את הדרך הנכונה ביותר בשבילך!
תרצי להתייעץ על התהליך?

אפשר גם בווטסאפ אם זה יותר נח לך

אפשר גם בווטסאפ אם זה יותר נח לך

בואו להיות חלק מ המשפחה

תכתבי לי ונמצא ביחד איך אוכל לעזור לך

קוד הקופון הוא

SHOPPINGIL15

עד 40% + 15% הנחה נוספים על כל המוצרים באתר , קופון : ShoppingIL15

לקבלת קוד הקופון למייל מלאו את הפרטים בטופס

נקודות מכירה ואיסוף של
מוצרי Leaf of Life:

ירושלים והסביבה

אזור המרכז

אזור הצפון

*לאחר בחירת משלוח מסוג "איסוף עצמי בחינם" נציג יצור עמך קשר לבחירת נקודת משלוח ותיאום הגעה.
** נקודות איסוף עם Mama Flow בלבד

יש לוודא עם הנציג שיש מלאי בנק איסוף הרלוונטית

צריכים עזרה? דברו איתנו בווטסאפ.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום 👋 אפשר לעזור?
דילוג לתוכן