כיצד תשפר את איכות הזרע?

אז בעניין השבחת זרע, איך ניגשים לכל התחום הזה בכלל?

רוב האנשים שפגשת בעבר אמרו לך שאתה לא יכול לעזור לעצמך בעניין שיפור איכות הזרע.

באמת, ברפואה המערבית- הקונבנציונאלית, תחום פוריות הגבר אינו זוכה ליחס מעמיק ולטיפול רפואי ראוי. ואין מה להציע לגבר הסובל מבעיית זרע, ולכן הפתרון הרפואי הוא לא השבחת הזרע אלא פתרוןם  המתבסס על עקיפה של הבעיה על ידי הזרעה או הפריה, וטיפול באשה. 

הגישה הזאת לא תמיד מהווה פתרון יעיל, שלא נדבר על כך שלא מתייחסת לבעיה עצמה שהיא איכות זרע ירודה ושכל מה שצריך לעשות זה שיפור איכות הזרע. 

גם כאשר מבצעים טיפולי הפריה אחוזי ההצלחה הינם נמוכים, מה שעוד יותר מחזק את ההבנה כי חשוב ביותר לשפר את איכות הזרע.

>> קריאה נוספת : איך תשיג שיפור משמעותי באיכות הזרע שלך ( לגברים בלבד ) ?

בעיני זו טעות לומר לגבר שסובל מבעיית זרע – שאינו יכול לעזור לעצמו.

מהניסיון שלי ומה שאני רואה בשטח המצב הוא שונה לחלוטין.

אפשר בהחלט לעשות את זה  ע”י שינוי תזונתי, שינויים באורח החיים, נטילת צמחי מרפא ותוספי תזונה וככה ניתן לראות שינוי משמעותי באיכות הזרע המוביל באופן ישיר לאחוזי הצלחה גבוהים יותר בטיפולי הפריה או כניסה להריון באופן טבעי.

מה קורה שם?

ייצור הזרע מתרחש באשך, כאשר תאי זרע חדשים מיוצרים באופן יומיומי ומאוחסנים באשך במשך 2-3 חודשים עד שמגיעים לבגרות. כיוון שייצור הזרע מתרחש באופן יומיומי יש לנו את האפשרות להשפיע על איכות הזרע בכל יום מחדש.

 לקבלת מדריך 5 הצעדים - איך תשפר את איכות הזרע שלך באופן טבעי? 
מלא את הפרטים כאן  והמדריך בדרך אלייך.

הפורמולה Pro Male פותחה במיוחד כדי לטפל במצב של איכות זרע ירודה לשם שיפור איכות הזרע. התרכובת מסייעת להשבעחת הזרע על ידי שיפור תנועת הדם באיזור האשכים, מסייעת בניקוז פסולת ועל ידי כך משפרת את איכות תאי הזרע.

לפי הרפואה הסינית איכות הזרע מושפעת בעיקר מאנרגיית הכליות והטחול, ולכן אם נאכל מזונות התומכים בכליות ובטחול נוכל לספק אנרגיה לייצור תאי זרע טובים יותר ואיכותיים יותר שיגדילו את הסיכויי להפריה באופן טבעי.

Pro Male בכמוסות או בתמצית  – הפורמולה הייחודית לשיפור הפוריות והגברת איכות הזרע.

המוצרים שלי משתמשים במאות שנים של ניסיון בפתירת בעיות פוריות לגבר ולאשה, עם שילוב של טכנולוגיות חדשות ופורצות דרך שמגבירות את איכות המוצר ואיכות התוצאות אצל המטופל.

אשמח לייעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא, ניתן לפנות אלי ישירות בווצאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

אשמח לייעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא, ניתן לפנות אלי ישירות בווצאפ ואחזור בהקדם (לחץ כאן)

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

עוד מאמרים בנושא

לחץ כאן לקבלת המדריך המלא לטיפול בוריקוצלה- בחינם!

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ
בכל נושא או בעיה.