לקוחות מרוצים

שלום,

הגעתי לנעמי שנה אחרי לידה עם כאבים חזקים באיזור התפרים בנרתיק. לפני כן פניתי לכמה רופאי נשים ולא קיבלתי מענה לכאבים האיומים שהרגשתי בכל סוג של מגע עם האיזור. רופא אחד אפילו טען שהכל בראש שלי, ורופא אחר אכן זיהה את מקור הבעיהאך לצערי מגוון התרופות ומשחות שנתן לי לא הועילו. לאחר מכן פניתי לנעמי אשר טיפלה בי בצמחי מרפא אשר רקחה לי באופן אישי, ובדיקור. לאחר שני טיפולים הרגשתי שיפור משמעותי, ובסיומם של שישה טיפולים הכאב נעלם כלא היה.

נעמי יסודית, עדינה, נעימה ומקצועית מאוד. בעזרת דיקור וצמחים היא הצליחה להחזיר לי את השפיות (ואת הזוגיות). ממליצה עליה בחום ומכל הלב!

לכל המעוניין,

הגעתי לנעמי עם כאבי ראש בלתי מוסברים שלא ניתן להם מענה ברפואה הקונבנציונאלית. הגעתי מיואשת אחרי לילות ללא שינה וסבל רב. נעמי המקסימה הקשיבה, הרגיעה ונתנה מענה מקצועי לעניין. תוך פרק זמן קצר מאוד הכאבים פסקו, וההרגשה הכללית השתפרה.

בטיפול אצל נעמי מאוד בולטת המקצועיות שלה, הרגישות ותחושת הנעימות שהיא משרה. אני עדיין ממשיכה להגיע לנעמי כדי לשמור על איזון כללי וכי כל טיפול שלה הוא פינוק אמיתי שעושה טוב לגוף ולנפש. ממליצה עליה בחום!!

"הגעתי לנעמי בעקבות רצון לאיזון הורמונלי, שכן אני מאובחנת עם שחלות פוליציסטיות מגיל צעיר. הפסקתי ליטול גלולות לאחר נטילתן מעל ל 10 שנים ברציפות אך הווסת סרבה להגיע למשך 5 חודשים. בנוסף, מהרגע בו הפסקתי ליטול את הגלולות התחלתי לסבול מהתקפי החרדה, שיעור יתר, אקנה, עליה במשקל ובעיות עיכול ועוד.
בעקבות כך הגעתי לנעמי אשר טיפלה בי באמצעות דיקור צמחי מרפא. תוך כשבוע הגיעה ווסת באופן טבעי, מאז החלה להגיע במחזוריותת סדירה, דבר שמעולם לא היה לי. בנוסף חשתי שיפור משמעותי בסימפטומים הוספים והרגשתי רגועה יותר.
לאחר מספר מחזורים בודדים ברוך ה’ נקלטתי להריון טבעי, ללא שום התערבות רפואית.
מעבר למקצועיות הרבה של נעמי, היא פשוט אנושית ואכפתית, מתעניינת מתוך מקום אמיתי של רצון לעזור ולתמוך, יש לה לב ענק וחיוךך שמרגיע. אני מודה לה על שהיתה השליחה שלי לראות ישועות הקב״ה וממליצה באהבה גדולה לכל מי שרוצה לראות תוצאות ולהנות גם מהתהליך עם תמיכה אדירה.
תודה!"

שלום! שמי הוא רעות, ואני בת 27.

הגעתי לנעמי דרור לאחר טיפולים אלטרנטיביים וקונבנציונאליים רבים אשר לא הביאו לשיפור במצבי.עברתי מטפלים רבים, והייתי סקפטית מאוד ביכולתה לעזור לי.

לצערי סבלתי מכאבי ראש חמורים ביותר עד כדי חוסר יכולת לתפקד. כאבי הראש הללו ליוו אותי בכל יום, ולאורך כמעט כל היום. הם לוו בהרגשה כללית רעה מאוד ובחילות קשות. כך חייתי תקופה ארוכה, והדבר פגע לי מאוד באיכות החיים וביכולת לתפקד בעבודה ובלימודים.

כאמור, מספר מטפלים שונים ניסוי לעזור לי בבעיה זו ולא הצליחו. כשהם ראו שלא הצליחו הם הוציאו את כעסם עלי, טענו שאני “מטופלת קשה” ולא משתפת פעולה עם הטיפול כראוי.

אצל נעמי, דבר ראשון מצאתי סבלנות, ואוזן קשבת. לאורך כל הטיפול נעמי הרבתה לתמוך בי ולתת לי הרגשה שאני הכי מכירה את גופי ואת האישיות שלי, ושאני יודעת מה טוב לי. היא הבינה שאני, כמטופלת, צריכה להיות מעורבת בטיפול כדי שהטיפול יצליח. היא הרבתה לשתף אותי במה היא חושבת שהבעיה שלי, ושיתפה אותי בדרך הטיפול שלה. נעמי הראתה אמפטיות רבה כלפי הסבל שלי, וזה כשלעצמו השרה עלי אווירה מאוד נעימה, שעזרה להצלחת הטיפול. לאורך השבוע היא גם התעניינה בשלומי, ומעולם לא הרגשתי שהיא לא פנוייה אלי או שאני מעיקה עליה. היא תמיד השרתה אווירה מקבלת ותומכת.
לאחר מספר מועט של טיפולים כבר הגיע שיפור ניכר במצבי, ונשארו מהכאב רק שרידים שמתפרצים לעיתים רחוקות. נשארתי אצלהה לטיפול מספר חודשים כדי לייצב את המצב. אני בטיפול תומך אצלה כבר כמה שנים, ונעזרתי בה לעוד מגוון של בעיות נוספות כגון צרבות, כאבי מחזור, ומתחים נפשיים. נעמי בעצם המטפלת שמלווה אותי כבר כמה שנים בכל בעיה- נפשית או פיזית, ואני מרגישה מאוד בנוח להתייעץ איתה על כל בעיה, וסומכת עליה.

אני ממליצה על נעמי בחום, ומודה לה מקרב לב על השינוי הגדול שעשתה בחיי.

"נעמי היא מומחית בתחומה. היא עזרה לי מאוד במהלך ההריון בהתמודדות עם בחילות קשות. היא תמכה בי הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. אחרי כל טיפול הרגשתי שיש לי הרבה יותר אנרגיה להמשיך הלאה.

בעקבות החיבור שהרגשתי והעזרה המקצועית מצידה של נעמי פניתי אליה וביקשתי ממנה ללוות אותי במהלך הלידה בתור דולה.

לאחר שהתחילו אצלי צירים קשים יחסית, התקשרתי אליה בשעה 03:00 והיא הגיעה אליי כעבור פחות מ-30 דקות. היא תמכה בי ללא הרף במשך כל הלידה שהסתיימה בשעה 13:00 תוך כדי שהיא מקלה עליי בעיסוי, בדיבור ובטכניקות נוספות שתרמו להקלה משמעותית על הכאבים. אחרי שעות ארוכות אלו נעמי גם נשארה לעוד יותר משעתיים לעזור בהנקה ולתמוך.

אני ממליצה על נעמי בשל מקצועיותה הגבוהה, זמינותה המתמדת ותכונותיה האנושיות המיוחדות ומודה לה מכל הלב על כל מה שהיא עשתה עבורי!"

לכל המעוניין,

הגעתי אל גב’ נעמי דרור בעקבות מספר בעיות בריאותיות, ולשמחתי היא עזרה לי מאד באמצעות דיקור סיני. במהלך של כחצי שנה, היא טיפלה לי באיברים שונים בגופי והביאה אותי לאיזון נהדר. כך יכולתי לנסוע לחו”ל ולהנות מכל רגע ורגע. אני ממליצה על דיקור סיני אצל נעמי דרור לאנשים הרוצים להרגיש ולתפקד הרבה יותר טוב, ולהנות מהדיקור הסיני.

בזכות הידע המקצועי שרכשה, אישיותה המקסימה, הרצון שלה לעזור, ורגישותה הגבוהה נהניתי ונעזרתי בטיפול המצוין שלה.

בברכה, ד"ר שירת-מרים שמיר

שלום רב. הגעתי לנעמי בעקבות בעיה שסבלתי ממנה שנים והפריעה לי בתפקוד היומיומי וגם הביכה. כשפניתי לרפואה הרגילה קיבלתי כדורים וגם לא האמינו לי. הכדורים לא עזרו. אצל נעמי הבעיה נפתרה!!!! פשוט לא האמנתי!!! חיכיתי למפגשים עם נעמי האווירה נעימה חמימה ומשרה בטחון ואמון. סמכתי עליה ישר. נעמי מקצוענית ברמות!!! מבינה ושואלת על כל פרט שלא העליתי בדעתי שמשמעותי. חוץ מהבעיה הפיזית גם נושאים נפשיים השתחררו וקיבלתי בטחון לפעול לשינויים ששיפרו את חיי. יש הרבה מטפלות ומדקרות, אבל עזרה ומקצוענות כזו באמת אי אפשר למצוא.

פשוט חבל להמשיך לסבול כשיש את נעמי!!! תודה!!!

נעמי יקרה.

הגעתי אלייך עוד לפני שהתחלתי טיפולים קונבנציונלים, פשוט כי פחדתי באמת להגיד שיש לי בעיה אמיתית ואני צריכה עזרה רפואית. תוך כדי הטיפול אצלך נטעת בי המון כוחות להתחיל את הטיפולים. ההתעניינות האמיתית שלך, תשומת הלב, האכפתיות, היכולת להגיד את הדבר הכי נכון ואמיתי באותו רגע, הכניסו בי כוחות נפשיים ופיזיים להתחיל את הטיפולים וגם לעמוד בהם. תמיד יצאתי ממך עם חיוך, עם תחושת התקדמות, וכוחות.

אצלך הבנתי שהחיבור ‘גוף ונפש’ הוא לא סיסמה, זו אמת גדולה. ותמיד הטיפולים אצלך מתמקדים גם בבעיה הפיזיולוגית וגם במצב הרגשי באותו הרגע. כשהלכתי למטפלת אחרת אשר מטפלת יותר קרוב אלי, הרגשתי את ההבדל המשמעותי הזה ואיך הוא משנה את כל הטיפול. אני מאמינה שבזכות השילוב בין הטיפול אצלך לבין הטיפול הקונבנציונלי, בעז”ה אני אהיה אמא בקרוב.

נעמי, אין לי מילים להודות לך. אני קוראת את המכתב, והוא לא מספיק מעביר את התחושות שלי. תודה לך יקרה, וגם לאלוקים. שזכיתי במטפלת כל כך מקצועית, באוזן קשבת, ובחברה.

אבישג

לשאלות ופרטים נוספים את מוזמנת ליצור קשר ולקבוע תור לטיפול.

המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מגורם מקצועי מוסמך, אין לראותו כהמלצה ו/או הוראה ו/או עצה לשימוש במוצרים ו/או לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי ו/או להוות הצהרה לגבי יעילות המוצרים או תכונותיהם. המוצרים לא הוכחו מדעית ואינם מיועדים לשמש כתחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. השימוש במוצרים עשוי להוביל לתוצאות שונות מאדם לאדם, והמשתמשים מוותרים בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה מהחברה בהקשר זה. מוצריה של חברת ליף אוף לייף מבית נעמי דרור אינם תרופות וגם הם אינם מהווים תחליף לכל תרופה או שימוש אחר מגורם רפואי מקצועי מוסמך. אין בתמונות שבאתר זה כדי להוות מצג או התחייבות כלשהם באשר ליעילות המוצרים.

קוד הקופון הוא

SHOPPINGIL15

עד 40% + 15% הנחה נוספים על כל המוצרים באתר , קופון : ShoppingIL15

לקבלת קוד הקופון למייל מלאו את הפרטים בטופס

נקודות מכירה ואיסוף של
מוצרי Leaf of Life:

ירושלים והסביבה

אזור המרכז

אזור הצפון

*לאחר בחירת משלוח מסוג "איסוף עצמי בחינם" נציג יצור עמך קשר לבחירת נקודת משלוח ותיאום הגעה.
** נקודות איסוף עם Mama Flow בלבד

יש לוודא עם הנציג שיש מלאי בנק איסוף הרלוונטית

צריכים עזרה? דברו איתנו בווטסאפ.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום 👋 אפשר לעזור?
דילוג לתוכן