נעמי דרור Dip.Ac Hbs

שלום,

שמי נעמי, נולדתי בארה”ב ועברתי לארץ בגיל צעיר. כיום אני אם לשלושה ומתגוררת בירושלים.

לרפואה הסינית הגעתי דרך סיפור אישי בו עברתי חוויה בה הרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לרפא או להקל עלי, עד שלבסוף מצאתי את העזרה בדיסציפלינה שלא היתה מוכרת לי באותו הזמן – ברפואה הסינית

את לימודי התחלתי במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, בה סיימתי בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד והתמחות בארץ ובסין. כחלק מלימודי עברתי התמחות בבית החולים “Zhejiang Provincial Hospital” בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשתי ידע רב בתחומים השונים של הרפואה הסינית תוך כדי התמחות ברפואת צמחים ורפואת נשים.

עוד מתחילת דרכי בתור סטודנטית היתתה בי תשוקה לעזור לנשים ולכן השקעתי את זמני בלימוד מעמיק ברפואת נשים. עברתי התמחויות שונות בארץ ובסין בתחום הגניקולוגיה, בדגש על הטיפול האינטגרטיבי בטיפולי פוריות וטיפול בנשים הרות. בנוסף הוכשרתי כתומכת לידה – דולה, ומשלבת טכניקות של ספינינג בייביז בטיפול בנשים הרות ובמהלך הלידה.

כיום אני מטפלת בקליניקה הפרטית שלי בירושלים ובקופת חולים ‘כללית’. בנוסף אני מרצה ללימודי צמחי מרפא וגניקולוגיה במגמה לרפואה סינית ב”מכללת מעינות” -שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה.

הטיפול ברפואה סינית כוללת דיקור, מוקסה, כוסות רוח, צמחי מרפא סיניים, שיאצו ותזונה – כאשר הטיפול כולו נעשה לאחר אבחון מדויק של המטופל ובהתאמת הטיפול לכל מטופל באופן אישי. הרפואה הסינית רואה את המחלות השונות כחוסר איזון אנרגטי בגוף ואנו משתמשים בכלים הטיפולים הנ”ל כדי להשיב את הגוף לאיזון. ברפואה הסינית אני מסתכלת על האדם כשלם – כלומר, ישנו קשר הדוק בין עולם הרגש למחלות הבאות לביטוי בצורה פיזית בגוף. על ידי הרפואה הסינית אפשר לטפל במחלות פיזיולוגיות שונות כגון – הפרעות כאב, שינויים במחזור החודשי, הפרעות במערכת העיכול ועוד. בנוסף לכך ניתן לטפל גם במצבים של חוסר איזון רגשי ונפשי כמו דיכאון וחרדות.

יש להדגיש שכל אחד בעיני הוא אינדיבידואל ולכן הטיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי.

אני רואה את השליחות שלי בתור מטפלת לעזור למטופל לעשות את השינויים האנרגטיים ופיזיים שהוא צריך בכדי להגיע לאיזון – לריפוי. אני מאמינה שיכולות הריפוי נמצאות אצל כל אחד ואחת מאיתנו, רק שלפעמים אנו זקוקים למעט עזרה מבחוץ כדי להגיע למצב הרמוני פנימי.

להמלצות לחצי כאן

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ בכל נושא או בעיה.

מאחלת לכולנו דרך צלחה!‬‏