נעמי דרור Dip.Ac Hbs

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה. נעמי החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

נעמי מטפלת ברפואה סינית מזה 12 שנה ומקבלת מטופלים בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ומרצה בתחום צמחי מרפא ורפואה סינית ברחבי הארץ.

עוד מתחילת דרכה בתור סטודנטית היתה בה תשוקה לעזור לנשים ולכן השקיעה זמן רב בלימוד מעמיק ברפואת נשים. עברה קורסי התמחות שונים בארץ ובסין בתחום הגניקולוגיה, בדגש על הטיפול האינטגרטיבי בטיפולי פוריות וטיפול בנשים הרות. בנוסף נעמי הוכשרה כתומכת לידה – דולה, ומשלבת טכניקות של ספינינג בייביז בטיפול בנשים הרות ובמהלך הלידה.

הטיפול ברפואה סינית כוללת דיקור, מוקסה, כוסות רוח, צמחי מרפא סיניים, שיאצו ותזונה – כאשר הטיפול כולו נעשה לאחר אבחון מדויק של המטופל ובהתאמת הטיפול לכל מטופל באופן אישי. הרפואה הסינית רואה את המחלות השונות כחוסר איזון אנרגטי בגוף ואנו משתמשים בכלים הטיפולים הנ”ל כדי להשיב את הגוף לאיזון. ברפואה הסינית אני מסתכלת על האדם כשלם – כלומר, ישנו קשר הדוק בין עולם הרגש למחלות הבאות לביטוי בצורה פיזית בגוף. על ידי הרפואה הסינית אפשר לטפל במחלות פיזיולוגיות שונות כגון – הפרעות כאב, שינויים במחזור החודשי, הפרעות במערכת העיכול ועוד. בנוסף לכך ניתן לטפל גם במצבים של חוסר איזון רגשי ונפשי כמו דיכאון וחרדות.

״יש להדגיש שכל אחד בעיני הוא אינדיבידואל ולכן הטיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי.

אני רואה את השליחות שלי בתור מטפלת לעזור למטופל לעשות את השינויים האנרגטיים ופיזיים שהוא צריך בכדי להגיע לאיזון – לריפוי. אני מאמינה שיכולות הריפוי נמצאות אצל כל אחד ואחת מאיתנו, רק שלפעמים אנו זקוקים למעט עזרה מבחוץ כדי להגיע למצב הרמוני פנימי.״

להמלצות לחצי כאן

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ בכל נושא או בעיה.

מאחלת לכולנו דרך צלחה!‬‏