תהליך זירוז לידה

זירוז לידה

מה כדאי לדעת לגבי תהליך זירוז לידה? בהריונות בהם האישה ההרה מגיעה לשבוע ה-38 להריון, ניתן להתחיל בתהליך זירוז הלידה. תהליך זירוז לידה הוא נפוץ מאוד ומשמש מחלקות לידה רבות בכדי לשמור על בריאות התינוק. במהלך הריון מתקדם או הריון בסיכון ישנו שלב שבו הרחם לא מספק את ההגנה ואת הצרכים הבסיסיים להם העובר זקוק. בשלב זה יש החלטה של הרופאים להתחיל בתהליך זירוז לידה בכדי לאפשר לתינוק לצאת לעולם ולקבל את ההגנה והטיפול המתאים עבורו. ברפואה הסינית זירוז לידה מתבצע על-ידי דיקור סיני או על ידי צמחי מרפא מהרפואה הסינית המגבירים את זרימת הדם אל הרחם וריכוך צוואר הרחם. הרפואה הסינית תומכת בזירוז לידה בצורה טבעית.

תהליך לידה טבעית

לידה טבעית היא המומלצת ביותר עבור האישה. גם אם המושג לידה טבעית נשמע כאופציה הראשונה לכל אישה, חשוב לדעת שבמדינות רבות זו לא נחשבת האופציה האידאלית.

אחת המדינות בהן הלידה הטבעית היא פחות נפוצה היא ברזיל. בברזיל קיימת תרבות מקומית של קביעת תאריך הלידה מראש ויילוד התינוק בניתוח קיסרי. הזוג קובע עם בית החולים את התאריך הקרוב ביותר לשבועות ה-40-42 של ההריון בו יתבצע הניתוח הקיסרי. דרך זו מקנה נוחות למשפחה ולידה ללא כאבים, אך הניתוח עצמו משפיע גם על הלידות הבאות ועל החלמת היולדת, ולכן בישראל הרופאים מנסים להימנע מניתוח קיסרי. כך גם הרפואה הסינית. דרך טיפולים ברפואה סינית ניתן גם לבצע היפוך העובר למקום
הנכון לפני הלידה והכנת האישה לתהליך לידה טבעית.

תהליך זירוז לידה על-ידי מטפלת מוסמכת ברפואה סינית

זירוז לידה בצורה טבעית נעשה על-ידי מטפלת מוסמכת ברפואה הסינית. בכדי לקבל את הייעוץ המתאים ביותר ועצות ללידה קלה, מומלץ לכם לפנות לנעמי דרור, מטפלת מוסמכת ברפואה סינית המתמחה בתהליך זירוז לידה בצורה טבעית. נעמי דרור בעלת ניסיון רב בטיפול ותמיכה בנשים בהריון ולקראת לידה. בנוסף לעצות ללידה קלה, נעמי תטפל בכם בעזרת דיקור סיני וצמחי מרפא המתאימים לנשים בהריון. בכדי להגיע ללידה קלה וחוויית לידה נעימה וטובה, פנו כבר עכשיו לנעמי דרור ותגלו עולם שלם של רפואה טבעית ומדהימה.