וריקוצלה אחרי ניתוח

וריקוצלה אחרי ניתוח הינה תופעה הקשורה לשק האשכים הגברי. מדובר בבעיה רפואית פשוטה יחסית, ובשלבים המוקדמים אף לא חשים בכאב כלל. וריקוצלה לאחר ניתוח למעשה משתפרת באופן ניכר, והניתוח מתבצע רק במקרים בהם קיימת הפרעה של ממש לתפקוד של המטופל. למעשה, וריקוצלה אחרי ניתוח מחזירה למטופל את שגרת חייו, ואל תפקוד מלא. נעמי דרור הינה מטפלת מוסמכת ומקצועית בתחומי פוריות אצל נשים וגברים, תהליכי לידה, הריון, וריקוצלה אחרי ניתוח, לפני ניתוח, ומעניקה מגוון רחב של טיפולים. תופעת וריקוצלה לאחר ניתוח משתפרת עד נעלמת, ובדרך כלל המטופל משתחרר בחזרה אל ביתו כבר באותו היום, לאחר התאוששות מההרדמה הכללית.

וריקוצלה באשכים

וריקוצלה בשמה הנוסף היא ״דליות האשך״. מדובר בתופעה בה הורידים הנמצאים באשך, מתרחבים עד כדי כך שהם מפסיקים לנזק את הדם. התוצאה היא פגיעה ניכרת בתפקוד. תופעה מסוג זה יכולה לגרור הקטנה של האשך, כאבים קלים עד קשים, ואי נוחות, בעיקר כשמדובר בעמידה לאורך זמן רב. את התופעה ניתן לגלות בעת בדיקה שגרתית של האשכים. בדרך כלל וריקוצלה באשכים לא תכלול תופעות לוואי רבות, ולכן ניתוח מתבצע רק בעת תלונה על כאבים או פגיעה בתפקוד היומי. כמו כן, בדרך כלל התופעה עלולה לגרום לבעיות בפריון הגבר, ולכן כאשר מתבצעת אבחנה, המטופל ידרש לעבור בדיקה של ספירת זרע.

וריקוצלה אשכים טיפול

טיפול בוריקוצלה באשך מתבצע בדרך כלל ראשית על ידי איתור מדויק של מיקומם של הורידים המורחבים באשך באמצעות אולטרסאונד. לאחר מכן, במידת הצורך מתקבלת החלטה לבצע את הניתוח. הניתוח הינו יחסית קל, והמטופל בדרך כלל משתחרר לביתו כבר באותו היום. במהלך הניתוח המנתח למעשה קושר ומבודד את הורידים המורחבים אשר נמצאים באשך, באופן כזה שלא יוכל לזרום אליהם דם יותר. את הניתוח ניתן לבצע בהרדמה כללית, או מקומית, תלוי בנסיבות ובבחירת המטופל. כאשר מדובר בילדים או בנוער, מומלץ לבחור בהרדמה כללית.

וריקוצלה באשך

קיימים מספר תסמינים לוריקוצלה באשך, הקטנה של האשך, פגיעה בייצור זרע, וכאבים קלים. אבחון מוקדם וטיפול נכון יכולים למנוע כאבים, ולטפל בתופעה באופן הטוב ביותר. נעמי דרור הינה מטפלת מוסמכת אשר מתמחה זה שנים רבות בתחומים של פריון.

כיצד ניתן לשפר וריקוצלה באשכים ברפואה הסינית?

הטיפול בוריקוצלה באשכים מורכב מדיקור וצמחי מרפא.

הפורמולה Vari Male פותחה במיוחד כדי לשפר מצב של וריקוצלה. התרכובת משפרת את תנועת הדם באיזור האשכים, מסייעת בניקוז פסולת ועל ידי כך משפרת את איכות תאי הזרע.

המוצרים שלי משתמשים במאות שנים של ניסיון בפתירת בעיות פוריות לגבר ולאשה, עם שילוב של טכנולוגויות חדשות שמשפרות את איכות המוצר ואיכות המטופל.

אשמח ליעץ ולענות על כל התלבטות או שאלה בנושא, עדיף לפנות בהודעה דרך הכפתור מימין  או להשאיר פרטים בטופס השארת הפרטים!

נעמי דרור

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית – מומחית לפריון הריון ולידה לגברים ולנשים. נעמי החלה את לימודיה במגמה לרפואה סינית “במכללת רידמן”, שם סיימה בהצטיינות לאחר ארבע שנות לימוד. נעמי עברה התמחות בבית החולים Zhejiang Provincial Hospital בעיר הנגז’ו שבסין, שם רכשה ידע רב בתחומים השונים תוך כדי העמקה ברפואה פנימית ורפואת נשים. במהלך שנותיה כמטפלת החליטה לעבור גם הכשרה בכדי להיות תומכת לידה – דולה.

כיום נעמי מטפלת בקליניקה הפרטית שלה בירושלים ובקופת חולים כללית, ובנוסף מרצה ללימודי רפואה סינית במכללת מעינות.

 1. יגאל

  לפני 6 שנים התחלנו לעשות טיפולי הפריה וכחלק מהבדיקות עשו לי בדיקת ווריקוצלה ומצאו לי וריקוצלה ברמה נמוכה בשנה וחצי האחרונות התחילו לי גם כאבים בצד הגעתי לפה לאתר החלטתי לרכוש את המוצר הכאבים נעלמו ובבדיקה שעשיתי לפני שבוע הווריקוצלה נעלמה ובזכותכם אני לא צריך לעשות ניתוח. תודה רבה לכם

 2. דוד

  שלום רב. לפני שנה בערך עשיתי אולטרסאונד ואמרו שיש לי וירקוצלה דרגה 3 והאורולוג הציע לי לעשות בדיקת זרע, בבדיקת זרע גיליתי שהזרע של דל מאוד והרופאים הציעו לי לעשות את הניתוח וסירבתי לעשות את הניתוח במקום כל כך רגיש וחיפשתי דרכים עקיפות יותר על מנת לטפל בבעיה , תחילה טסתי לחו”ל אחרי הטיפול שלי שם חזרתי לעשות שוב בדיקת זרע והתוצאה הייתה ללא שינוי, אחרי שחיפשתי כל מיני דרכי טיפול לווריקוצלה. פניתי לנעמי דרור ורכשתי את הvari male , ואחרי שימוש של 4-5 חודשים בו איכות הזרע שלי לא תאמינו השתפר משמעותית ובאולטרסאונד חוזר אין עידות לווריקוצלה, אני פשוט קפאתי במקום מרוב שמחה , ואחרי שראיתי את התוצאות האלה אני ממליץ לכל מי שנתקבל בבעיה כמו שלי לרכוש את המוצרים של נעמי דרור עוד היום אתם לא מבינים איך זה שינה לי את החיים ❤

 3. לירן

  לאחר תקופה ארוכה שסבלתי מכאבים באזור אינטימי ושקלתי לעבור ניתוח כדי להפסיק עם הסבל, הגעתי דרך המלצות למוצר ורי מל, מוצר טבעי ששינה את חיי. לאחר תקופה קצרה יחסית של שימוש בורי מל, הכאבים פסקו כלא היו ובנוסף לאורך כל אותה התקופה זכיתי גם לשירות וליווי מקצועי מדהים מיונתן שהיה זמין עבורי לכל שאלה והתייעצות בנושא הטיפול. נעמי ויונתן תודה רבה לכם על הכל!

 4. יוסי

  הגעתי אליכם מחיפוש בגוגל.
  היו לי כאבים מאוד חזקים, גם אחרי קיום יחסים.
  ראיתי ממש את הווריד שהיה נפוח. וממש לא רציתי לעשות את הניתוח
  לקחתי את הוורימל למשך 3 וחצי חודשים סה״כ 5 בקבוקים
  כבר בהתחלה אחרי שבועיים הרגשתי שיפור פתאום הכאבים נעלמו והנפיחות ירדה, וגם כשלעיתים הם חזרו בגלל ישיבה ממושכת על כיסא הם היו ממש ממש חלשים ונעלמו מהר.
  עכשיו אחרי בדיקת אולטרהסאונד נוספת פשוט לא היתה עדות לווריקוצלה.
  תודה רבה לכם על הכל ממש, שירות מצויין כל שאלה שהיתה לי בדרך תמיד יונתן היה זמין וממש נעים.
  אני ממליץ לכל אחד לנסות את המוצר המופלא הזה באמת מכל הלב.
  יוסי

 5. טלי

  הבן שלי בצבא בעל וריקוצלה סבל מכאבים
  הזמנו לו את הורימל לפני כחודש וכבר המצב השתנה פלאים!!!!
  תוך חודש הכאב כמעט נעלם והבן שלי חזר לעשות ספורט!
  בתור אמא אני כל כך שמחה שהגענו אליכם והתחלנו את הטיפול הזה
  תודה לכם!!

עוד מאמרים בנושא

לחץ כאן לקבלת המדריך המלא לטיפול בוריקוצלה- בחינם!

אני מזמינה אותך להתקשר להתייעץ
בכל נושא או בעיה.