הכנה ללידה לאם ולתינוק

הכנה ללידה לאם ולתינוק מועילה לכל המשפחה, כאשר המטרה להכין את היולדת לקראת חווית הלידה. הכנה ללידה לאם ולתינוק הינה למעשה שיטה שמאמינה כי מה שטוב לאם, טוב גם לעובר שלה. אחד הדברים החשובים בהכנה ללידה לאם ולתינוק הוא התזונה של האם, ההכנה מלמדת את היולדת כיצד לאכול בריא ומאוזן, כך שתרגיש במיטבה, ובהתאם לכך גם העובר.

הכנה ללידה לאם ולתינוק גורמת לעובר להתפתח בדרך הטובה ביותר כל הדרך עד ללידה. בנוסף, הכנה ללידה לאם ולתינוק מעודדת את האם לנוח ולהירגע, מתוך אמונה כי כאשר האם רגוע, גם העובר חש בשלווה, מה שיכול להשפיע על החודשים שלפני הלידה, ואף על הלידה עצמה. נעמי דרור הינה מטפלת מוסמכת ומקצועית בתחומים של הריון ולידה, פריון, הכנה ללידה לאם ולתינוק, ועוד. תוך ניסיון רב שנים, וטיפולים מותאמים אישית, כל אם טרייה או וותיקה יכולה למצוא את מבוקשה.

הכנה ללידה mama boost

לידה היא דבר מופלא וטבעי, אך במקרים רבים אמהות מרגישות שהן צריכות הכוונה, ייעוץ, ומענה על שאלות שצצות במהלך הדרך. הכנה נכונה ללידה מתמקדת בכל הקשור לתקופת ההריון וללידה. הכנה נכונה ללידה היא אמצעי מתבקש, שיכול לעזור ולהקל על היולדת בזמן ההריון, ובעיקר בזמן האמת, בזמן הלידה. נעמי דרור מתמחה בהכנות ללידה, ובנושאים של פריון האישה, הגבר, ועוד, ובעלת ידע רב בתחומים שונים, תוך אמונה בשיטות טיפול מגוונות בתחום הרפואה הפנימית.

הכנה ללידה mama prep

כל השבועות האורכים של ההריון בסופו של דבר, מתנקזים אל תוך הרגע החשוב ביותר, הלידה. כאשר מדובר בהריון ראשון, נשים רבות חוות לחץ, לבטים, ושאלות רבות שעולות וצצות, לכן הכנה ללידה היום הפכה לנפוצה ופופולרית בקרב אימהות רבות, טריות ומנוסות כאחד. הכנה נכונה ללידה גורמת לכל הלחץ והמתחים להשתחרר, על ידי סיפוק מידע רחב, תשובות לשאלות רבות, והענקת כילים אפקטיבים להתמודדות עם הלידה.

הכנה נכונה ללידה

לצד ההתרגשות הרבה לקראת הלידה, קיימים גם חששות, וקיימות אף שאלות רבות. לכן, הדרך הטובה ביותר להגיע לסיטואציה מוכנים ורגועים, היא הכנה לקראת לידה. כך היולדת יכולה להרגיש ביטחון, ולהיות רגועה ושלווה יותר. וכאשר היולדת רגועה יותר, גם בן הזוג והמשפחה יהיו רגועים יותר.

צמחי מרפא להשראת לידה

צמחי מרפא הינם כלי נפלא שניתן להיעזר בו בכדי להכין עצמך ללידה. את הפורמולה Mama Boost כתבתי להכנה ללידה משבוע 38 והשראת לידה. הפורמולה תומכת בתהליך הטבעי של הגוף ולכן מתייחסת למכלול של תהליכים המובילים ללידה – על ידי הזרמת דם אל הרחם, ריכוך צוואר הרחם והרצועות העוטפות ומחזיקות את הרחם, שיפור יכולת הכיווץ של שריר הרחם והרגעה כללית. Mama Boost, כשמה כן היא, מטרתה לתת בוסט ולחזק את משאבי הגוף בכדי לאפשר התחלה של לידה, ולא לכפות מהלך לא רצוי על הגוף. ניתן להיעזר בפורמולה זו לפני לידה וכן במהלך לידה שלא מתקדמת.

 1. שירן

  הגעתי לנעמי לטיפול לקראת הלידה השלישית שלי. הלידה הראשונה ושנייה היו קיסרי עקב חוסר התקדמות. קיבלתי פיטוצין שלא קידם אותי מעבר לפתיחה 1. החלטתי הפעם להתחיל בשיטות טבעיות עוד לפני התאריך. נעמי נתנה לי שתי תמציות כדי להכין את הרחם ללידה (Mama Prep, Mama Boost) וטיפלה בי בדיקור. ובשעה טובה זכיתי לחוות לידה רגילה אחרי 2 ניתוחים קיסריים!! ממליצה בחום לכולן על המוצרים של נעמי להכנה ללידה!

 2. לילך

  לקחתי את מאמא בוסט לפני הלידה השלישית שלי אחרי 2 לידות לא פשוטות.
  כבר בהתחלה הרגשתי יותר חיונית, והשינה שלי השתפרה.
  הגעתי ללידה באופן ספונטני בשבוע 40+2, והיתה לידה טובה וזורמת.
  ואחרי הלידה הרגשתי יותר טוב מבפעמים הקודמות. ממליצה מאוד על המוצר!

 3. תמר

  נעמי היא מטפלת מקצועית ונעימה.
  לקחתי את הפורמולה הזאת לשם זירוז, ואחרי 48 שעות נולדה ביתי💗

 4. מאירה

  הגעתי לנעמי להכנה ללידה בשבוע 38 להיריון, היא טיפלה בי בדיקור ובנוסף לקחתי את הפורמולה mama boost. אחרי שבוע ילדתי בלידה זורמת ומדהימה, אין לי ספק שהצמחים תרמו לתהליך. תודה!!

טיפים לזירוז לידה טבעית בבית

 • עיסוי נקודות הדיקור:
 • – הנקודה הראשונה נמצאת על כף היד, בין האצבע הראשונה לשנייה בגובה השריר. נקודה זאת לעיתים רגישה למגע ויכולה להשפיע אפילו מיידית על הרחם.
 • – הנקודה השנייה נמצאת בצד הפנימי של הרגל, כ 4 אצבעות מעל עצם המלאולוס (הגבעה הקטנה בקרסול), בין העצם לשריר.
 • עיסוי של איזור הכתפיים ולחיצות עמוקות על השריר בין הכתף לצואר.
 • שתיית חליטת עלי פטל או לקיחת תמצית צמחית הניתנת על ידי המטפל.
 • פעילות גופנית והליכה.
 • קיום יחסי מין וגירוי הפטמות- דבר זה מפריש אוקסיטוצין ופרוסטגלנדינים טבעיים בגוף.

לשאלות נוספות לגבי זירוז לידה את מוזמנת ליצור קשר054-5421760