דיקור סיני לנשים

הדיקור הסיני הוא למעשה טכניקה עתיקה בת שנים רבות, אשר מטרתה היא לאזן את מגוון המערכות בגוף. כאשר מדובר על דיקור סיני לנשים, הטיפול מבקש לאזן את המערכת הגניקולוגית של האישה, במקרה זה של המטופלת. דיקור סיני לנשים בעל יכולות וסגולות רבות, וגורם לתחושה של רוגע ושלווה, באמצעות שיחרור של לחצים ומתחים. דרך ניקוי אנרגטי זה, הגוף והנפש חוזרים לאיזון והפעילות ההורמונלית של האישה מתאזנת אף היא.

נעמי דרור הינה מטפלת מקצועית, מוסמכת, בעלת ניסיון רב ומתמחה בדיקור סיני לנשים, ובתחום הפוריות.

דיקור סיני לנשים בירושלים

דיקור סיני לנשים יכול להתבצע במגוון דרכים, כאשר מטרת הטיפול היא להשפיע ולאזן את תהליכי הביוץ, המחזור, והפוריות אצל האישה. בנוסף, דיקור סיני לנשים תורם באופן ניכר ומהיר על מחזור הדם, ומשפר את זרימת הדם בכל הגוף, ואל הרחם בפרט. נשים רבות בוחרות בדיקור סיני לכניסה להריון, לפני ההריון, וגם במהלכו. מדובר בטכניקה יעילה במיוחד, מן התרבות הסינית העתיקה, ובעלת תוצאות מהירות ואפקטביות.

דיקור סיני מטפלים

כיום, קיימים בשוק הרפואה האלטרנטיבית היצע רב של מטפלים. דיקור סיני לנשים בירושלים הפך להיות טיפול פופולרי ונפוץ בקרב נשים רבות אשר מבקשות להכנס להריון, או נמצאות כבר בהריון. הטיפול ידוע כיעיל במיוחד בהפחתת רמות הלחץ והמתחים בזמן ההריון, תופעה שנשים רבות יכולות להעיד עליה. כמו כן, דיקור סיני יכול להתאים לנשים אשר מתקשות להיכנס להריון, או חוות קושי כזה או אחר. הטיפול מעודד פוריות, איזון במערכות הגוף של האישה, ונשים רבות מצליחות להכנס להריון, ואף לעבור הריון רגוע וקל באמצעות טיפול ממושך.

דיקור סיני לכניסה להריון

דיקור סיני לכניסה להריון ולפוריות, הינו למעשה טיפול אשר מחזק את השחלות אצל האישה, וכתוצאה מכך הן מייצרות בייצות באיכות טובה ואיכותית יותר, משמעות הדבר היא שהעובר יהיה חזק ובריא יותר. כמו כן, מחקרים רבים מראים כי נשים אשר עברו דיקור סיני לפני ובמהלך ההריון, הכפילו באופן משמעותי את ייצור הזקיקים. מדובר בתוצאות מרשימות, בעקבות האיזון ההורמונלי שהטיפול משיג. נעמי דרור מתמחה בדיקור סיני לנשים בהריון, או נשים אשר מבקשות להכנס להריון וחוות קושי. כל מטופלת מקבלת יחס אישי וטיפול ספציפי.

צמחי מרפא להשראת לידה

צמחי מרפא הינם כלי נפלא שניתן להיעזר בו בכדי להכין עצמך ללידה. את הפורמולה Mama Boost כתבתי להכנה ללידה משבוע 38 והשראת לידה. הפורמולה תומכת בתהליך הטבעי של הגוף ולכן מתייחסת למכלול של תהליכים המובילים ללידה – על ידי הזרמת דם אל הרחם, ריכוך צוואר הרחם והרצועות העוטפות ומחזיקות את הרחם, שיפור יכולת הכיווץ של שריר הרחם והרגעה כללית. Mama Boost, כשמה כן היא, מטרתה לתת בוסט ולחזק את משאבי הגוף בכדי לאפשר התחלה של לידה, ולא לכפות מהלך לא רצוי על הגוף. ניתן להיעזר בפורמולה זו לפני לידה וכן במהלך לידה שלא מתקדמת.

 1. שירן

  הגעתי לנעמי לטיפול לקראת הלידה השלישית שלי. הלידה הראשונה ושנייה היו קיסרי עקב חוסר התקדמות. קיבלתי פיטוצין שלא קידם אותי מעבר לפתיחה 1. החלטתי הפעם להתחיל בשיטות טבעיות עוד לפני התאריך. נעמי נתנה לי שתי תמציות כדי להכין את הרחם ללידה (Mama Prep, Mama Boost) וטיפלה בי בדיקור. ובשעה טובה זכיתי לחוות לידה רגילה אחרי 2 ניתוחים קיסריים!! ממליצה בחום לכולן על המוצרים של נעמי להכנה ללידה!

 2. לילך

  לקחתי את מאמא בוסט לפני הלידה השלישית שלי אחרי 2 לידות לא פשוטות.
  כבר בהתחלה הרגשתי יותר חיונית, והשינה שלי השתפרה.
  הגעתי ללידה באופן ספונטני בשבוע 40+2, והיתה לידה טובה וזורמת.
  ואחרי הלידה הרגשתי יותר טוב מבפעמים הקודמות. ממליצה מאוד על המוצר!

 3. תמר

  נעמי היא מטפלת מקצועית ונעימה.
  לקחתי את הפורמולה הזאת לשם זירוז, ואחרי 48 שעות נולדה ביתי💗

 4. מאירה

  הגעתי לנעמי להכנה ללידה בשבוע 38 להיריון, היא טיפלה בי בדיקור ובנוסף לקחתי את הפורמולה mama boost. אחרי שבוע ילדתי בלידה זורמת ומדהימה, אין לי ספק שהצמחים תרמו לתהליך. תודה!!

טיפים לזירוז לידה טבעית בבית

 • עיסוי נקודות הדיקור:
 • – הנקודה הראשונה נמצאת על כף היד, בין האצבע הראשונה לשנייה בגובה השריר. נקודה זאת לעיתים רגישה למגע ויכולה להשפיע אפילו מיידית על הרחם.
 • – הנקודה השנייה נמצאת בצד הפנימי של הרגל, כ 4 אצבעות מעל עצם המלאולוס (הגבעה הקטנה בקרסול), בין העצם לשריר.
 • עיסוי של איזור הכתפיים ולחיצות עמוקות על השריר בין הכתף לצואר.
 • שתיית חליטת עלי פטל או לקיחת תמצית צמחית הניתנת על ידי המטפל.
 • פעילות גופנית והליכה.
 • קיום יחסי מין וגירוי הפטמות- דבר זה מפריש אוקסיטוצין ופרוסטגלנדינים טבעיים בגוף.

לשאלות נוספות לגבי זירוז לידה את מוזמנת ליצור קשר054-5421760